Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki segít nekem hogy hol...

Valaki segít nekem hogy hol tudnék beszerezni periódusos rendszer elemeit tisztán?

Figyelt kérdés
Mostanába elkezdtem gyűjteni tisztán az elemeket szerintem tök jó dolog.VISZONT tudom hogy vannak olyan elemek amiket mesterségesen állítanak elő,és vannak olyanok amik rendkívűl veszélyesek pl radioaktív.hol tudnék ilyeneket szerezni?és ha sikerülne még a veszélyeseket is beszereznem valami biztonságos taroló eszközt tudnátok jabasolni? Előre is köszi :) légyszi normális válaszokat kérnék.
2018. aug. 26. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Gyűjtsd össze mind!"

Igen, anno a Pokemon tazókat egyszerűbben fel lehetett hajtani. :D

2018. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Némelyiket otthon nehéz elemi állapotban tárolni, mert pl. reagálnak a levegővel, vízzel, stb. A gázokat pl. hogyan tárolnád? Vannak mérgezők is, pl. klór gázt ne tárolj otthon.
2018. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És majd két flakonban egymás mellett nézegeted az oxigént és a nitrogént? :D
2018. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes túlbonyolítani. Némi jó B a pincében, és kész a vígság.
2018. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocs hogy egyedi próbálok lenni nem pedig ez a sablonos bélyeg gyűjtés.es hogy mi a jó ha tudok nezni egy ilyet?nos nem tudom...csak jól esik.És akkor már ennyi erővel mi a jó a béjeg gyűjtésben?De ez téged miért zavar?
2018. aug. 29. 18:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen pici bélyeg egyszerű kis rajzokkal állítólag elég jó.
2018. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!