Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha választhatnátok egy termész...

Ha választhatnátok egy természeti törvényt, ami nem vonatkozik rátok egy napig, akkor mi lenne az, és mit csinálnátok azon a napon?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 14:42
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
70%
Én megelégednék azzal, ha az időt tudnám lassítani-gyorsítani. Még időutazás sem kéne, csak ennyi.
2019. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A tér görbítése és annak szabályozása. Nyilván ez összefügg az idővel is. ... de egy ilyen buborékban, vagy hullámon át tudnánk utazni bárhová
2019. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
55%
Akkor én a téridő 4 dimenziós modelljéből kikapcsolnám a rám vonatkozó idő koordinátát és akkor nem lehetne értelmezni az egy napot, így máris kijátszottam a kérdést. Ez esetben számomra nem létezne idő, csak a három térkoordinátában léteznék, hogy hogyan nézne ki a dolog, nem tudom.
2019. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
A verődjön vissza rólam a fény, csak haladjon át rajtam.
2019. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Magamra vonatkozóan kikapcsolnám a gravitációt, hogy kipróbáljam milyen lebegni és valamilyen módszerrel repülni.
2019. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet megváltoztatni bármit is, mert akkor igen nagy valószínűséggel azonnal meghalnál.

Akkor is, ha az idő sebességét változtatnád: úgy éreznéd, hogy a környező hőmérséklet és a sugárzások igen drasztikusan változnak.

Attól függően, hogy lassítanál, vagy gyorsítanál, egy tüzes vagy jeges pokolban találnád magad.

Ja: és ez a levegőre is vonatkozik, csak miheztartás végett...

2019. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dq ***** válasza:
52%
Az összeadás kommutativitása. Kereskednék.
2019. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Sok értelme van lepontozni egy ilyen kérdésnél.
2019. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Valami olyat, amivel sok embert meggyógyíthatok.
2019. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

"Magamra vonatkozóan kikapcsolnám a gravitációt, hogy kipróbáljam milyen lebegni és valamilyen módszerrel repülni."

Nekem is megfordult ez a fejemben, de annyi hátulütője van, hogy inkább kihagyom.

Csak egy példa, randán végződhet egy hasmenés. :D

2019. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!