Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hétfőtől fogyókurázom, mindezt...

Hétfőtől fogyókurázom, mindezt szobabiciklivel szeretném elérni ( reggel, éhgyomorra 50 perc) mellette diéta, mit esznek mindennap akik fogyóznak?

Figyelt kérdés
Receptekre lenne szükségem, mert nem tudok mindennapra mit kitalálni, kérlek küldjetek linket.

2016. máj. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mit eszik, először döntsd el az étrended stílusát legalább...

Én pl. tojást eszem, ha fogyni akarok, mellé zöldséget. Más nem nagyon fér bele, csak kis mennyiségben (de fontos, hogy mindent bevigyek, amit kell). De ez nem mindenkinek való.

2016. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ne legyen drága kaja az a lényeg.
2016. máj. 12. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én mindent eszek, amit eddig is, csak nem eszek hozzá kenyeret.

Este már eszek semmit.

Nagyon sok ásványvizet iszok.

Hetente 3x futok és 2x tornázok itthon. Így már lement 5kg, és már többen észre is vették a fogyást.

2016. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg olcsó módszer van.

Szénhidrátosan könnyű, rengeteg olcsó szénhiudrát van, pl. rizs, sárgaborsó, csak hogy a legdurvábban olcsókat említsem. Bármivel lehet fogyni, mennyiség kérdése.

Én ugye a másik utat követem, zöldséget, tojást eszem, némi olajos magvat, ami elég olcsó, ha nem eszem flancos édességeket mellé, napi 500 forintból kijövök.

A tipikus fogyózók már drágábban esznek, bár a zab olcsó, de pl. a joghurt kalóriára vetítve rém drága s nincs is benne kb. semmi. A zöldség nekik is jó, de valamiből kalória is kell. A sovány fehérjék drágábbak, de ha van, aki otthon megeszi a tojássárgájákat, akkor alapozhatsz jobban a fehérjékre. De a picit zsíros húsokkal sincs gond s azok olcsóbbak, miközben ugyanolyan fehérjedúsak.


Tényleg az lenne az alap, hogy milyen étrendet akarsz követni.

2016. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!