Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az étkezési zselatin be tud...

Az étkezési zselatin be tud épülni az ízületekbe, van értelme enni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha más nem, az alapanyagi biztos.

Mint ahogy a zsír sem közvetlenül épül be... bárhol is lékelnek meg téged, sehol sem folyik ki kacsazsír vagy disznózsír rajtad, csak emberi mindenhol.

Pedig disznót biztos többet eszel, mint embert.

2019. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezek alapján van.

próba szerencse,

ha nem is használ, legalább nem árt

2019. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam én is hogy hatásos, de csak fórumokon illetve nem hiteles oldalakon találtam róla információt.
2019. ápr. 1. 17:21
 4/4 EagleHUN ***** válasza:

A porcoknak valóban jó "regenerálódást" elősegítő tápanyaga az állati eredetű étkezési zselatin. Azért csodát ne várj. És kúraszerűen ajánlott fogyasztani azaz eszed egy darabig aztán nem eszed egy darabig. Folyamatos megszakítás nélküli evése szintén okozhat problémákat.

Gyakorlatilag ugyanezt árúsítják gyógyszertárakban vény nélküli porcra való kapszulaként. (Abba azét raknak még pár dolgot a hatékonyság miatt, cserébe jó drága.) Viszont arra ráírják összesen mennyi ideig szedd és mennyi "pihenőt" tarts a szedésében, nem kell ahhoz megvenni hogy elolvasd mit írnak hozzá. ;-)


A nem állati eredetű étkezési zselatin nem ér semmit!

2019. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!