Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miből tudok nagy mennyiségű...

Miből tudok nagy mennyiségű füstöt előállítani?

Figyelt kérdés

Kén az adott mivel lódarázs fészkelt a padlásra. Arra vagyok kíváncsi, hogy a kénpor, kénlap, elemi kén... Ezek vannak itthon. Ebből szeretnék valami olyat ami ha nem is nagyon, de mondjuk 2-3 óráig folyamatosan füstől, de nem ég (legalábbis minimálisan) a kénpor mivel keverhető őssze amitől nagyon sokáig füstöl. Tudom.... Nem kell őket bántani stb...

De mikor hajnal 3-kor kelsz nyáron, hogy lenyírd a füvet mert ha délután kezded el akkor szaladhatsz.... Szalonna sütést is el lehet felejteni mert rögtön ott teremnek... Meg sorolhatnám még, hogy volt egy olyan évem akkor 2 család is volt a padon, hogy konkrétan kimentem az ajtón és már jött. Este nyitva volt az ablak és jött volna be. (szerencsére van szúnyogháló.) próbáltam már a flakonokat ál darázs fészket... Mindent... Semmi nem hatott. Ettől az egytől tudom hogy elmennének mert egyszer vettem 30 kénlapot és 10-esével adagolva begyújtottam, repkedtek is ki, de minimális volt a füst ahoz hogy elmenjenek.



2019. máj. 26. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívj szakértőt. Ne szórakozz azokkal a dögökkel. Borzalmas bestiák. És ha valami balul sül el az neked nagyon nagyon fog fájni. Bízd szakértőre.
2019. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hulladékégetésből. A nagy fiúk is úgy csinálják. (bár a magánembereknek tiltani igyekeznek)
2019. jún. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rovarriasztó spirállal próbálkozhatsz egy hűvösebb hajnalon, csak tedd nagy kőre és legyen stabil szélcsend fenn! Többet is elhelyeznék. De ha nem legmélyebb vágyad egy füstölgő padlás, akkor pár Raid darázsb***ó spray lesz a barátod, szigorúan hideg hajnalon, szigorúan a legtávolabbi ponttól haladva a feljáró felé. Azért ajánlom ilyen magabiztosan, mert ez volt az egyetlen, amivel egyszer nappal is sikerült megvédenem magunkat. Gyorsaságban vetekszik a betiltott összetételű féktisztítóval: bő 5mp és helló darazsak.
2019. jún. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig úgy néz ki hogy odébb áltak... Legalábbis lehet hogy tényleg csak egy házzal odébb... Ott viszont senki nem lakik... Ott nyugtuk lesz. Nekem viszont nem ha erre fognak repülni
2019. jún. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!