Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi időnk lehet még hátra?

Mennyi időnk lehet még hátra?

Figyelt kérdés

A globális felmelegedés mostanra visszafordíthatatlan. Lehet változtatni, lassítani rajta, de már csak visszafelé számolhatunk.

A kérdés az, hogy mennyi időnk lehet még hátra? Hány "boldog békeév"?


2019. júl. 2. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

AZ, hogy a múltban nem pusztultunk ki, NEM garancia arra, hogy a jövőben sem fogunk!

Sok milliárd faj létezik, amelyik virágzott évmilliókon keresztül, aztán mégis kipusztult.

De még olyan is létezik, amelyik pár millió év után majdnem kipusztult, ezt megismételte még egyszer, aztán harmadszorra tényleg kipusztult! De közben évmilliók teltek el.

Úgyhogy nem, nincs garancia.

2019. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vree ***** válasza:
100%

^Ez hazugság, én még egyszer sem haltam meg, és eddig még minden betegséget túléltem, logikus következtetés hogy halhatatlan vagyok.


Ezek az orvosok az egészséges életmóddal, a védőoltásaikkal, megelőzéseikkel mind az egészség-ipar lobbi zsoldosai, a halandóság általuk kiagyalt hazugság.

2019. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, és aki mégis meghalt, azt ők ölték meg!

Nem?

2019. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!