Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy kell elkészíteni egy...

Hogy kell elkészíteni egy ilyen dobozt?

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy ilyet, hogy van egy full szép doboz, aminek ha leszedjük a tetejét 4 oldala eldől és tele van csokival.. Valaki tudja hogy hogy kell elkészíteni egy ilyet? Vagy esetleg a nevét?

Lehet hülye kérdés mert full egyszerűnek tűnik de lehet így fogom elbszni😅

Előre is nagyon köszönöm <3



2019. júl. 30. 18:04
 1/4 anonim válasza:
92%
Nem tudom mi a doboz neve, de nem lehet olyan nehéz elkészíteni. Fogsz egy dobozt, aminek levehető a teteje. A sarkoknál elvágod, majd az oldalára pakolod a csokikat, és valahogy odaragasztod. Ezt minden oldalon megteszed, majd felhajtod az oldalakat, és felteszed a dobozra a tetejét.
2019. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beírod pinteresten hogy gift box, vsgy gift box explosing, kiad egy csomót
2019. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, azt szeretném még kérdezni hogy hol lehet kapni ilyen dobozokat amiket szét lehet vágni viszonylag könnyen😅
2019. júl. 30. 23:53
 4/4 anonim válasza:
Papiriroszerbe nézz be szerintem
2019. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!