Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy felnőtt mit adhatna...

Egy felnőtt mit adhatna ajándékba a párjának, amit ő készít, nem gyerekes, könnyű elkészíteni és nem kerül szinte semmibe?

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy hitelek miatt elúsztunk anyagilag és a párom névnapja a fizetés előtt lesz néhány nappal. Tulajdonképpen már egy költhető forintunk sincs, mégis szeretném meglepni valamivel. Tudtok esetleg ajánlani valami aranyos dolgot, amit kézzel elkészíthetnék itthon található dolgokból? Köszönöm előre is!
2015. aug. 18. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát kevés felnőtt örül a házi készítésű dolgoknak, úgyhogy inkább hanygold. Max házi sütésu süti, vagy nőnek virag
2015. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem örülne, mindig is rajongott a filléres, ötletes, házi készítésű vackaimért. Miért ne örülhetnének ilyesminek a felnőttek? Nem is értem. Ha valakinek van ötlete, azt szívesen várom. :)
2015. aug. 18. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Sütemény, torta, finom ebéd/vacsora.

Egy szép, közös kirándulás, piknikkel.


Mást én sem tudok elképzelni. Ne haragudj, de még azt sem mondtad meg, hogy ő a nő vagy a férfi... Hogy miket szeret, mi a hobbija, mije van már...


Szóval, így nem tudom, mit vársz.

2015. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ötleteket várok, apróságokra, mint ahogy azt már írtam. :)


Én nő vagyok, ő pedig férfi, de ez teljesen mindegy, mert nem olyasmit szeretnék, ami nemfüggő és a hobbija is mindegy, mert valószínűleg nem fogok pecabotot készíteni házilag. Tényleg csak valami ötletes kis izére gondoltam, mint pl. a wc-papír gurigából készült bagoly: [link]

2015. aug. 18. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl készíts egy konzervdobozból, vagy ásványvizes palackból egy tolltartót.
2015. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Varrj neki egy mobiltelefon tokot valamilyen textilből, amit szétvághatsz.
2015. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Könyvjelzőt is csinálhatsz ha szeret olvasni.
2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!