Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Párom bmw-s és közeledik a...

Párom bmw-s és közeledik a szülinapja mit tudnék neki venni?

Figyelt kérdés
Mindenképp az autójával kapcsolatban szeretnék venni neki valamit de lányként nincs sok ötletem. Valakinek van valami tippje?
2019. okt. 15. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az aztán a tartalmas párkapcsolat, ahol idegeneknek kell megmondani, hogy minek örülne a párod. Év közben soha, egyszer sem ejtett el egyetlen “szeretnék venni/de jó lenne egy” jellegű megjegyzést? Tudod mit? Küldd át hozzám a férfit, egy hónapig éljen velem, én majd odafigyelek rá, és elmondom neked, hogy mire vágyik a születésnapján.
2019. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy csatlakozom az egyeshez, az ilyen kérdéseket én sem értem soha, de most kivételesen van egy ötletem. Mivel bmw-s vegyél neki egy indexkart a kocsiba! ;)
2019. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtasd ki és keretezd be a kanyarodási és parkolási , valamint a sebességhatár szabályokat.
2019. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
95%
Pl. egy ajándéktárgyat, amibe BMW embléma van gravírozva.
2019. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a kettesre!!
2019. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy BMW-s??? Szeret mindent, amin BMW logó van?

Mert nekem Mazdám van, de tuti kifutnék a világból, ha kapnék Mazdás bögrét vagy akármit :D Nekem ezek nagyon gagyi ajándékok, mint a plüss, meg a fényképes párna, stb. :D

Szóval, azt jó lenne tudni, hogy ő szereti-e az ilyeneket. Ha igen, akkor viszonylag egyszerű. Vehetsz bármit BMW logóval.

2019. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem soha ezt a BMW-s meg hasonló kifejezéseket. Van egy bmw-je vagy nagyon tetszik neki, oké. Ettől függetlenül nekem ez biztos nem lenne kiindulási pont egy hozzám közel álló személy ajàndékának kiválasztásában. Ennél sokkal személyesebb ajándékokat szoktam kitalálni :) persze ahogy te gondolod, de szerintem ( ha csak nem 14 évesek vagytok 2hét járás után) tekints el ettől a “bmw-s dologtól.


Ha mégis olyan jo otletnek tartod, menj fel pinterest-re es ird be, hogy bmw gift, biztos talalsz otletet

2019. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidd el Münchenbe a BMW gyárba.
2019. okt. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!