Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gyurut a baranomnek?

Gyurut a baranomnek?

Figyelt kérdés

Na hat szulinapjara gyurut kert, en ki is neztem neki, de semmi eljegyzesi szandekkal akarja, csak mert nagyon szeretne egyet, s mit mondjak mikor att adom neki? Pl: Legy orokre szeretom, vagy valami ilyesmi, valaki tud ennel jobb szoveget? En 2 szives gyurure gondoltam.

TI LANYOK MILYEN GYURUNEK ORULNETEK?



2019. okt. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülinapjára adod, akkor miért nem jó a “boldog születésnapot”? :D

Nem eljegyzési szándékkal adod, de azért hozzáfűznéd, hogy “légy örökre”? :DD

Hány éves vagy pajti?

2019. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo.

Csak peldat irtam, nem muszaj benne lennie, csak valamit leirtam.

Nyilvan mondom hogy boldog szuletesnapot, de meg valamit szeretnek melle mondani

2019. okt. 21. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nekem mi tetszik, és a barátnödnek mi az bizonyára nem ugyan az. Ha már körbe néztél mind árban mind stílusban ezer féle gyürük vannak, és csak azért van ennyi féle, mert az emberek ennyire külömbözöek.


Pl mikor én órát szerettem volna karácsonyra akkor a férjem már novemberben mikor a városban séáltunk megállt minden ékszerbolt elött. EKkor mondogatja, hogy neki a nöi órákból melyik tetszik és én meg mondom, hogy ja az szép vagy ja az nem szép... Majd kialakul a férjem elött is egy elképzelés, hogy melyik irányba menyjen és olyan órát kapok ami az én stílusom de foggalmam sincsen melyik az.


Amit meg mondjál neki, hogy: boldog születésnapot, nagyon szeretlek. ennyi pont elég.

2019. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarja titokban, hogy eljegyezd? Gyanús. Nagyon gyanús ;)))

Tőlem ilyet kapott (utánzat, de tökre olyan, mint az eredeti) [link]

2019. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!