Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsdonyi ajándék egy 12...

Karácsdonyi ajándék egy 12 éves fiúnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Mit gondoltok mi lenne a megfelelő?

Nem tudom mit vegyek karácsonyra a fiamnak. Tudom még messze van a karácsony de fő a felkészültség


A számítástechnika nagyon érdekli őt.


-jó módban élünk ezért a keret kb. 100 ezer forint


Megkérdeztük pár osztálytársa szüleit hogy ők mit vesznek azt mondták, hogy elektromos rollert.

A fiamnak van biciklije külvárosban lakunk ezért azt tudja használni


Monjuk az meglepett engem, hogy egy másik szülő azt mondta, sikosítót vesz a lányának (ezt nem értem minek egy 12 évesnek)


Segítenétek?

Előre is köszi.



2019. okt. 28. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
100 az kevés lesz rollerre. Vegyél egy ps4-et, ha nincs.
2019. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti a számítástechnikát, akkor a laptopjához (ha van neki) vagy az asztali számítógépéhez lehet kapni jó kiegészítőket (új egér, modernebb, dizájnosabb billentyűzet, stb.), vagy egy kényelmes széket, ahol számítógépezés közben ülhet.
2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Új billentyűzet, egérpad, egér, fényképezőgép egy könyv a számítástechnikáról stb...
2019. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Privátban írj, tudok segíteni csak írd le, hogy van-e Számítógépe vagy ilyesmi. Szívesen segítek.
2019. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!