Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 1-es típusú cukorbetegnek...

1-es típusú cukorbetegnek ajándék?

Figyelt kérdés

69 éves, férfi, és gyakorlatilag mindene van, ami a betegsége miatt szükséges (inzulin pumpától kezdve minden, tényleg). Szereti az állatokat, van egy lova és egy cicája. Nekik is meg van mindenük (nem egy csóró pasi...)

Főnököm, nem rokon - és elvárja...előző években volt már haj-, test-, szakall-, stb. ápolási cikkek, cicának- és lónak ajándékok, de most kifogytam az ötletekből.

Ötletem sincs, kérlek segítsetek kitalálni valamit. November középen van a szülinapja, + nyakunkon a karácsony is.



#ajándék #születésnap #1-es típusú cukorbeteg
2019. okt. 11. 00:58
 1/9 anonim válasza:
2019. okt. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könyv.
2019. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szülinapra torta, olyan, amit ő is ehet. Közösen megeszitek munkatársakkal a melóhelyen, megköszöntitek.

Karácsonyra valami karácsonyi dísz, dekoráció.

2019. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Torta mandulalisztből eritrittel vagy steviával, az előző két cukoralkohollal vagy maltitollal - VÉLETLENÜL SEM fruktózzal, kókuszcukorral vagy egyéb kártékony bio bullshitekkel - édesített cukormentes csoki (IR-esnként ennek mindig nagyon örülök, a különféle natúr magvaknak szintén).
2019. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Méhviaszgyertya valamilyen szép gyertyatartóban.

Olyan édesítő, amilyent használni szokott, nagy kiszerelésben.

Színházjegy (?).

2019. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élményajándék-koncert, színház jegy, tesztvezetés, sportprogram, kirándulás...
2019. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat ajándékoznám meg egy felmondással, ha a főnökömnek ilyen elvárása lenne.
2019. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

remélem azt is elvárja, hogy ő megajándékozza a dolgozóit a születésnapjukon...


nem tetszik a pasas, de hozzá kell tegyem, az is fura, hogy a betegségével kapscolatos ajándékokat kap...

2019. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Jó ötleteket kaptam.

A cukorbetegséget azért írtam a kérdésbe, mert ki akartam zárni a csokoládé és hasonló ötleteket.

Tetszik a weboldal, amit az 1. válaszoló linkelt be, köszönöm!

7. és 8. válaszoló: ő is megajándékoz minket, mindig. Születésnapunkon, húsvétkor és karácsonykor kb 10-15ezer Ft értékben kapunk ajándékot, többnyire ajándékutalvány formájában (mindenki, négyen dolgozunk neki). Névnapunkra "csak" egy csokor virágot kapunk, nőnapra virágot és valami kisebb dolgot, általában könyvet. Szóval a dolog nem egyirányú. Csak fárasztó mindig kitalálni valamit, annak ellenére, hogy karácsonykor közösen veszünk neki valamit, és a többi alkalmakkor nincs neki ajándék, kizárólag szuletésnapján és karácsonykor (ötödik éve dolgozom velük, mindig igy van, én már ebbe a szokásba léptem be anno).

És őszintén szólva, nem panaszkodom, évi 10% fizetésemelés volt eddig, minden év januárjától, december elsején az ajándéktól függetlenül +két heti fizetés. Szóval, köszönöm a tanácsot, de még nem akarok kilépni :D

Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 13. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!