Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit szoktatok ajándékozni...

Mit szoktatok ajándékozni idős szülőknek/nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Semmit. Csak gyerekeknek adunk ajándékot,felnötteknek nem.
2019. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most megyek ki karácsonyra :)


Nagyapám jelképesen kap egy üveg finom bort (nem túl nagy híve a karácsonynak, fontosabb a család)


Nagymamám kap egy nagy halommal a kedvenc keresztrejtvényéből (külföldön lakik, bár a lakosság 99%-a magyar, már nem lehet magyar keresztrejtvényeket kapni)


Még nem találtam ki, hogy mit adjak neki még, valami praktikusban gondolkodom.

2019. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki szeret olvasni, így könyvet általában.
2019. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi bonbon/csoki, bor
2019. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem élnek sem a nagyszüleim, sem a szüleim.

De amíg éltek, addig puha, meleg téli papucsot, szabadidőruhát, sapkát-kesztyűt, pizsamát, hálóinget, belül irhás mellényt, pulóvert, inget, ágymelegítőt vagy amit hallottam, hogy elromlott, vagy kellene. Pl kávéfőzőt, mikrót, ventilátort, csavarhúzó készletet.

Szerettek nálunk is olvasni, de már fárasztotta, vagy csak nagyítóval látta, így a könyv sajnos kiesett.

2019. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Lehet, hogy morbidnak hangzik, de az én nagyszüleim sírhelyet kértek, ezért béreltünk nekik egy közöset.
2019. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mit, legutóbb piperéket vettem nagyimnak, szeret szépítkezni.


Ha olvasni szeretnek, de a látásuk már nem engedi a hangoskönyvek is jók lehetnek. Vagy E-reader, azon saját igényei szerint állíthatja be a betűméretet az ember :)

2019. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mi nagymamának egy csokor virágot szoktunk és imádja de lehet könyvet is nagypapának esetleg bort🍷😊
2019. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Országlakó válasza:
100%
Idősebb embereknek már általában mindenük megvan, nem szükséges szaporítani felesleges tárgyakkal,csakis olyan ajándékot , ami praktikus, célszerű, ami elfogy. Kávé, desszert, különleges gyümölcskosár, jóféle ital....élelmiszer,...Vagy ha tényleg szükséges valami ,egy meleg téli holmi, ( vagy nyári )..évszaktól függően
2019. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Változó. Az eddigi legsikeresebb ajándék, amit nagymamámnak adtam, az egy fekete szatyor volt rányomtatott kutyás képpel. Tudni kell, hogy nagybátyámnak, az ő fiának van két kutyája, akiket a nagyi imád. Ezért az ő képük került a szatyorra, hogy akkor is láthassa őket, amikor több száz kilométer választja el a két kutyától. :)
2019. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!