Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kisbabával kapcsolatos?

Kisbabával kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Unokatesóm terhes, hatodik hónapban van. Karácsonyra szerintetek örülne valami babával kapcsolatos ajándéknak vagy maradjak a "hagyományos" ajándékoknál?

Ha örülne, valami ötlet? PL valami gólyás ajándék, stb?


2019. nov. 16. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyelőre őt (unokatesót) ajándékozd. Jövő karácsonykor már a babát is:)
2019. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindkettejüknek vegyél, jelezd vele, hogy már a baba is családtag, még ha nem is született meg, de azért az uncsidra se csak anyukaként gondolsz :)
2019. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Babona szerint nem illik venni babás ajándékokat amíg a baba nem születik meg. Én babonától függetlenül hanyagolnám a babás ajándékokat.
2019. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Szép dolog,ha valami olyat ajándékoznál. Miben gondolkozol ? Ruha,pelenka torta stb.
2019. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is lehet neki babás dolgot venni.
2019. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én konkrétan szörnyűnek találom, hogy attól kezdve, hogy egy nő terhes lesz/gyereket vállal onnantól kezdve senki nem tekinti önálló személyiségnek, nőnek, hanem csak anya lesz. Ez "szépen" megjelenik abban, hogy többé nem kap ajándékokat, ellenben kap gyerekdolgokat, sőt azok sem ajándékok, hanem pelenka, törlőkendő, ruhák és egyéb használati tárgyakat kap.


A legnagyobb ajándék az lesz neki, ha továbbra is önálló személyiségként kezeled és olyasmit ajándékozol neki, amit akkor is megvennél neki, ha nem lenne terhes.


Babás cuccokat akkor illik vinni, ha babalátogatóba mész.

2019. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
#6 én mondjuk pont ezért írtam, hogy neki is meg a gyerekének is vegyen ajándékot, külön... de le vagyok pontozva a p***ba...
2019. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Aki a pelenkatortát kitalálta, mint ajándékot, az tamponkoszorút is szokott adni? Csak mert arra is szüksége lesz az új anyukának előbb-utóbb...
2019. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En babat varok, es a nekem szolo ajandeknak orulnek, ha kapnek melle babas cuccot, azt meg nagyon aranyosnak tartanam, es jolesne. Szerintem is nyugodtan adhatsz ketfele ajandekot, ha megengedheted magadnak.

Mindenkepp meglepetes kell, tole nem kerdezheted meg h minek orulne?

2019. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy tűnik kétféle ajándékot fog kapni. :)
2019. nov. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!