Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot lehet adni...

Milyen ajándékot lehet adni egy biológiát szerető embernek?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra húztunk és egy olyan lányt húztam aki nagyon szereti a bioszt és ilyen téren szeretne tovább tanulni, és rögtön az jutott eszembe hogy valami biológiával kapcsolatos ajándékot kéne neki venni. Ötletek?

2019. nov. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Masniva átkötném a 22 cettis puculómat, oszt odanyújtanám nekijje hogy tanulmányozza XD
2019. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha házban lakik vagy van erkélyük akkor egy madáretetö tuti ötlet.

Aki a biologiát szereti az a természetet és az állatokat is szereti. Ebben indulj ki.

2019. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom, mennyi rá a keret, de pár tipp:


-Nézz valamit az MME (Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület) boltjából. Rengeteg ajándéktárgy van, és könyvek is, azoknak is biztos nagyon örülne. Itt a honlap: www.mme.hu/bolt


-Geofy karkötő: Ezek ásványkarkötők, amik teljesen környezetbarátak (a csomagolásuk is), és a vásárlással egy általad választott jó ügyet támogatnak: állatvédelmet, óceántisztítást vagy faültetést. Nekem van ilyen karkötőm, és imádom. :) geofy.hu


-Készíthetsz neki ajándékkosarat valamilyen biológiai témában, ami különösen érdekli. Pl.: Ha a madarak érdeklik a legjobban, akkor tehetsz a kosárba egy kisebb madáretetőt, hozzá egy kis csomag eleséget meg cinkegolyót, egy madaras bögrét, esetleg még egy könyvet is. :)


-Ha odafigyel a hulladékcsökkentésre és a műanyagmentességre, akkor jó lehet valami ilyen témájú is: pl. DIY bevásárló szütyők, vászontáska, fém szívószálak... Akár ilyen zerowaste túlélőkészletet is készíthetsz neki, amit mindig magánál hordhat :)) Itt találsz ötleteket: zoldbolt.hu


Remélem, segítettem :)


Üdv: egy lány, aki nagyon szereti a biológiát 🙂

2019. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy friss hullát hogy boncolgassa 😃
2019. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egysejtűs kulcstartót
2019. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!