Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Autó szerető 25 éves férfinek...

Autó szerető 25 éves férfinek ajándék tippetek lenne esetleg? 😁

Figyelt kérdés

Párom imádja az autókat, autószerelő egyébként. 25 éves. Idén sajnos kb 10ezer forintot tudnék fordítani a karácsonyi ajándékára.

Alufelniket szeretne de annyi pénzem sajnos nincs hogy azt vegyem meg ami neki tetszik (és természetesen el sem várja tőlem)

Gondolkoztam új parfümön, pénztárcán és hasonlókon.. de inkább ha lehet az autós témában szeretnék neki venni valamit, de minden tippet szivesen meghallgatok:)


Ha tudnátok jó ajándék ötletet nagyon megköszönném 😊


21L



2018. dec. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
2018. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egyelőre annyi felnit, amennyit bír a pénztárcád. A hiányzókat pedig vagy ő pótolja, vagy megveszed húsvétra, vagy jövő karácsonyra. Vagy ezt nem akarod aprózni? Akkor tedd, amit az 1-es ajánl.
2018. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én is autóőrült vagyok, és már régóta nézegetek olyan modell autót, ami van nekem. :)

Illetve amilyenek voltak.

Lehet, elég gyermekded vagyok, de én nagyon örülnék egy ilyennek. :)

2018. dec. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon sok autós cucca van, így nem gondolkodnék én is autós ajándékban. Attól lesz érdekesebb az ajándékod, ha te nem autósat veszel. Egyébként felnit semmiképp se vegyél, biztos vagyok benne, hogy ő szeretné kiválasztani.
2018. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is autókkal foglalkozom, tavaly kaptam egy bakelit órát, amilyen az én autóm, a saját rendszámával ellátva. Én nagyon örültem neki.

Közösségi oldalon van " nyiminyomi " oldal, ami egyedi kulcstartókat készít. Az sem rossz ötlet kiegészítésképp valamihez. Vagy ennyi pénzért még üléshuzatot lehet kapni, esetleg kiegészítésképp vannak jópofa autós illatosítók.

Vagy mivel szerelő, biztos hasznát venné egy autós naptárnak. Vagy egyedi fényképes puzzle rólatok, vagy az autójáról. Esetleg valami minőségi bögre, amin az autója van. Nem ez a szutyok matricás, ami 2 mosás után megfakul/lekopik.

Nem tudom merre laktok, erre felé szoktak rendezni driftet például. Arra is lehet jegyet vásárolni, hogy 1-2 körre beüljön az ember a driftes mellé, aztán pár körre elviszi.


Autós témából ennyi jutott eszembe, aminek én férfiként örülni tudnék. :)

2018. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bakelit óra ötlet tetszik, ellopom.kössz.
2018. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!