Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek Ikeás terméket is...

Szerintetek Ikeás terméket is hasonlóan ciki ajándékozni, mint Tescosat?

Figyelt kérdés
Köszi.
2019. dec. 11. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerint egyik sem ciki.
2019. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*szerintem
2019. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ikeában tök jó cuccok vannak (gondolom, még nem igen voltam). Viszont azt hallottam, hogy elég rossz minőségűek a termékek. Most hogy ez mire vonatkozik, nem tudom, mert ruhaüzletben is van, hogy a fölsők atomgázak, de a nadrágok meg olyan pöpecek, hogy ihaj!


Tescoban is sok jó van. Ha jó szívvel adod, és nem csak a “jóvan jó lesz annak a nyominak” (na meg tudod hogy szüksége van rá), akkor tökèletes. De ha az 5. köntöst, vagy 20. pár meleg zoknit adnád neki, akkor inkább pénzt adj, majd vesz rajta, amit akar.

2019. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az Ikeás dolgokat, szóval én nem érezném annak. De pl. nálam a Tescos F&F se a kínos kategória. Sőt akár a Pepcos dolgokat is adnám ajándékba, bár ott azért megnézném előtte, hogy minőségre átmegy-e a próbán, mert azoknál bele lehet futni gagyikba.
2019. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ciki egyik se. A minőség a lényeg, és na. Szerintem a márka nem fontos egyáltalán, inkább a minőség.
2019. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ötülnék nagyon, ha az ikeából kapnék valamit, sok jó cuccuk van

tescoban is van sok jó holmi, ha találsz valamit, ami tetszik, akkor szerintem másnak is fog

2019. dec. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Tescos feliratú termékre gondoltam. Egy serpenyő Tesco felirattal vagy Ikeá-val?

2019. dec. 13. 23:40
 9/10 anonim válasza:
100%

IKEA termékeket főleg konyhai dolgokat is pár lakasdekor kaptam mindegyik nagyon jo nem gagyi.


Én örülnek neki :)

2019. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ikea mindenre ráírja a nevét, elkerülhetetlen. Attól még nem ciki.

A teszkónak viszont vannak azért teszkó feliratú termékei, mert azok olcsók - ilyeneket nem illik szerintem; viszont van ilyen direkt puccos kategóriájú sajátmárkás termékük is sok - azok azért szóba jöhetnek.

2019. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!