Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti kinek mit vesztek karacsony...

Ti kinek mit vesztek karacsonyra? : D

Figyelt kérdés

En anyamnak egy konyvet vettem, lehet veszek meg egy fulbevalot es keszitek egy karkotot.

Apamnak valami bogret.

Noverem egy terdvedot kert, de en meg lehet veszek neki egy ilyen tesos karkotot es csinalok is egyet.

Ocsemnek meg nem nagyon tudom, mit vegyek. Valami kis aranyos, vicces dologra gondoltam. Esetleg egy polora.

Mamamnak szinten egy altalam keszitett karkoto, ahogy keresztanyamnak is.

Ezen kivul tagabb csaladi korben lesznek meg illatgyertyak, nyaklanc, karkoto, gyerekjatekok, festesre szolo utalvany, borok, hazi palinkak, szokasos tisztalkodasi csomagok. Ferfiaknak borotvas, dezodoros, noknek tusfurdos osszeallitas.

Ti miket szoktatok ajandekozni?


2019. dec. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyunak: nyaklánc cicás medállal, csoki


Apunak: 2 üveg kézműves sör, autóillatosító, tusfürdő, csoki


Apu párjának: teaválogatás, bögre, kézkrém, csoki


Barátnőnek: díszgyertya, karácsonyfadísz/ajtódísz, matrica szett

2019. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Példák az utóbbi évekből: könyvek, újságelőfizetés, óra, különleges növények, rádió, táska, tál, váza, pulóver, puzzle, felnőtt kifestő, pohárkészlet. Mindig megbeszéljük előre, tehát nem csak úgy "odadobunk" egy tárgyat, ami "ránk esett" a boltban, hanem olyan típust kap az illető, olyan funkcióval, olyan stílusban, amilyet szeretne.
2019. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!