Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti vesztek 4 hós babátoknak...

Ti vesztek 4 hós babátoknak karácsonyra ajándékot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
MÉg az egyévesnek sem vettünk.
2014. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi veszünk az akkor 7 hónaposnak. Vagyis már megvettük :)
2014. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért, attól hogy kicsi, nem érdemel semmit? Neki való ajándék kell neki és kész.
2014. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is 4 hós a babám. Mi veszünk neki ajándékot. Valami csörgőt, rágókát, vagy ilyesmit. Illetve mivel maradt a nagytesótól egy csomó játékunk, ezért ha megkérdi valamelyik rokon,hogy mit vegyen neki, inkább valami ruhaneműt kérünk, amire szükség van.
2014. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Mi a pötsnek? Úgysem fogja fel, és még emlékezni sem emlékszik. A legjobb ajándék amúgy is egy jó kis video, ahol mindenféle dolgokat fölvesz az ember gyerekkortól, és mittomén, 15 évesen azt kapná. :D
2014. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sziebert Gergő válasza:
Persze hogy veszek neki!!
2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 agytornász válasza:

Szerintem az ajándékozás egy lelki szükséglet kategória, amivel önmagának is örömöt okoz az ajándékozó.

De figyelemmel kell lenni ez esetben arra is, hogy a megajándékozott felfogja-e az ajándékozás miértjét, vagy egyszerűen természetesnek érzékeli, hogy kapta az adományt.

2014. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bananzsele válasza:
Szerintem nem az ajándék nagyságától függ,hanem a szeretettől.Szerintem jelképes ajándékot vegyél,vagy Te magad csináld meg,én mindenképp be is csomagolnám,mert annak fog örülni a legjobban.2 gyermekem van, ebben a korban a csörgős színes papír nagy öröm lesz:)
2014. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LizákGábor válasza:
Hát persze! Bár,ez csak a szülőknek nyújthat örömet, a pici még nem értékeli. :) De elmesélem, hogy pici fiam tavaly karikor még csak hat hónapos volt, de kapott zenélő billentyűs játékot, zenélő, beledobálós csigát, vezethető, zenélő autót, traktort kocsikkal, de a legnagyobb öröme, egy gumirakéta volt, még most is azzal fürdik. A többi műanyag zenélő cuccot, bár néha előkerülnek, azon kívül, hogy marha jól lehet vele kalapálni, vagy el lehet dobni, nem nagyon köti le.. még! Gumikacsa, halacska, ilyesminek nagyon fog örülni szerintem, de komolyabb dolgot ráér két, két és féléves korban ajándékozni a picúrnak! Tehát: Szerintem nyugodtan kaphat ajándékot, de valami egyszerű, rágcsálható színes formát! :)
2014. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!