Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a dúsgazdag sógoromnak?

Figyelt kérdés
Mindene meg van, nincs szüksége semmire. Régebben vettem neki DVD-t vagy Blu Ray-t, de mivel nem egy gyűjtő szellem, tök hülyén néznek ki az egy-két darab lemez a polcon. Esetleg vehetnék piát, de én nem szeretem a nem tartós, "hasztalan" ajándékokat. Nincs valami ötletetek?
2019. dec. 17. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy te mit szeretsz, hanem hogy ő minek örül! (Már ha fontos neked, hogy örüljön.)

Az én apám is dúsgazdag, nagyon nehéz neki bármit is venni, főleg, hogy én tök csóró vagyok. De egy üveg minőségi italnak mindig örülni szokott!

2019. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Hát lehet, hogy az lesz. Itt is az a probléma, hogy a csávó nem von meg magától semmit, bármit megvesz, amire csak szüksége van. Nehéz neki ajándékot venni.
2019. dec. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!