Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnátok a párotoknak,...

Mit adnátok a párotoknak, akivel nemrég óta vagytok együtt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Felnőtt ember, nincs nagyon semmi hobbija és mivel friss kapcsolat, még ilyen túl személyes, túl drága dolgokat korainak találok.

Tudom, hogy én ismerem (nagyjából), nem ti, viszont azt szeretném, hogy ilyen általános dolgokat mondjatok, amik nem haszontalanok teljesen és örülnétek neki. (És még a mai napon belefér)


2019. dec. 23. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elég rossz anyagi helyzetben állok, ezt hozzá kell tennem.
2019. dec. 23. 13:06
 2/7 anonim válasza:
Add neki a testedet. Ingyen van.
2019. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normálisan, légyszi.
2019. dec. 23. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyeneket mondani így ismeretlenül. Mondhatok mit tudom én tisztálkodószert vagy ruhát vagy akármit, de lehet tele van ilyenekkel a szobája és nem kell neki még egy pluszba. Nem kicseszésből válaszolják az ilyen kérdésekre, hogy te ismered és neked kell tudnod, hanem azért, mert tényleg így van.
2019. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj a 2. válaszolóval? Igaza van, esetleg vmi szexibb ruhát veszel fel és kész

Vagy adj akkor mondjuk tusfürdő csomagot vagy ilyesmit, a pasik általában örülnek ha ezzel nem kell foglalkozniuk

2019. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valami férfi testápolási csomag (sampon, szappan stb.)
2019. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy belé - vagy egyszerűen csak kedveled a stílusát? Mit szeretsz rajta?


Meg tudod egyértelműen fogalmazni? (Lehet, hogy kissé furának tűnik így a kérdés sorozatom, de remélem érted a lényeget...)

2019. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!