Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Két hónapja vagyok együtt a...

Két hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és nemsoká lesz a 19-ik szülinapja, mivel nemrég ismerem nem tudom igazán milyen ajándékot adjak neki, ötleteket szeretnék kérni hogy mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 20:23
 1/7 anonim válasza:
cserepes virág, bonbon, ékszer, ital
2013. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írtad!!
2013. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rossz kategória? ... hacsak nem meglepetésként jeggyűrű képe van a tudatalattitban
2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
t=d
2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A virágot a nők többsége szereti. Vegyél neki egy szép cserepes virágot.
2013. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nehéz ismeretlenül javasolni ajándékot, de általában örülünk, ha készítenek nekünk valamit a férfiemberek...de ezzel csak akkor élj, ha valamiben tényleg jó vagy :D (versírás, origami csokor...), de kaptam már CD-t, fényképalbumot, könyvet, mozijegyet, éttermi meghívást, ékszert, kreatívkodáshoz hozzávalókat...

Aminek viszont a legjobban örültem eddig, az egy jól megszervezett térképes ajándékkeresés volt, aminek a végén eljutottam egy hóemberig és a fején volt egy lábas...és mint kiderült, az volt az ajándékom, (ami még a nagymamájáé volt) :D

2013. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Próbáld meg kipuhatolni, mit szeret. (elejtett megjegyzések stb.)

Legyen benne valami személyes. Ne egy tucatbonbon.

Pl. bögre a kettőtök képével? 10 perc alatt megcsinálják.

2013. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!