Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Rendeltem páromnak egyedi...

Rendeltem páromnak egyedi puzzle-t. Doboz nélkül kaptam meg. Mit tegyek? Késő már mást venni!

Figyelt kérdés
Mem kérdeztem rá, hogy dobozzal együtt adják-e, mert ezt evidensnek tartottam. Most hogyan adjam oda ajándékként? Zacskóban?? Hogyan rakja majd ki dobozkép nélkül? Mit tegyek?
2019. dec. 23. 14:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Vegyél egy szép díszdobozt hozzá. Lehet kapni bármelyik írószer boltban különféle méretben.
2019. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hobbi boltban vegyél egy dobozt, vagy fogj egy kisebb cipős dobozt, csomagold be csomagolópapírral, nyomtasd ki azt a képet, ami a puzzleön van, és ragaszd rá a tetejére. Tádáám.
2019. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy hat darab, különálló puzzleről van szó.

Most én is vettem díszdobozt, de azt hat képre felhasználni.

Arra gondoltam, kinyomtattatom a hat képet - habtalálok ilyet helyet -, bekerakom egy dobozba, és külön zárható zacskókba teszem az egyes puzzleket. De amit kaptam zacskókat, azokon zöldségek és gyümölcsök vannak. Most adjam oda répás és brokkolis zacskókban?? Az megint hogyan néz már ki!

2019. dec. 23. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én simán megmondanám neki, hogy ez így sikerült. úgyis azzal fog foglalkozni, hogy kirakja.

ha akarsz egy kis kihívást mind a 6 zacsit egybe öntöd :DDDDDDDD

húsvétig ellesz vele!

2019. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!