Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Pécsett jó virágüzlet, nem a...

Pécsett jó virágüzlet, nem a világvégén, normális árakon?

Figyelt kérdés

Végre találtam egyet, de bezárt pár hete :(

Amik a Temetőnél vannak nem tetszenek, mert nagyon öreges csokrokat csinálnak. Próbáltam "menőbb" üzletet is (nem akarok nevet írni) de nagyon nagy csalódás volt. Köszönő viszonyban se voltak az ott rendelt csokrok, az oldalukra feltöltött csokrokkal. És nemcsak én jártam így.

Szóval valaki tud olyan üzletet, ahol fiatalosabb csokrokat készítenek és nem horror áron? Mert volt, ahol mondták, hogy egy csokor 10 ezernél kezdődik, ha nemcsak 1 szál virágot szeretnék bele.


2020. febr. 11. 09:55
 1/4 anonim válasza:
Én az Imola virágüzletet ajánlom a Kórház térnél. Kedves tulajdonos néni, hatalmas választék és ha valami különleges igényed lenne szinte mindent tud rendelni a hölgy. Én évek óta már csak ide járok!
2020. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! Nem ismertem ezt az üzletet.
2020. febr. 15. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Árkádban nézted? Még van egy jó a Zsolnay szobornál is.
2020. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Árkádban többször voltam, nem jött be. A Zsolnaynál nem tudtam, hogy van vágott virág is, csak díszeket láttam eddig. Köszi!
2020. febr. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!