Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Minek örül, mire vágyik egy...

Minek örül, mire vágyik egy mai 12 éves?

Figyelt kérdés
Fiú is, lány is.

2020. jún. 24. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
PlayStation
2020. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
75%
Attól függ mi az érdeklődési köre. Ha szereti a számítástechnikai kütyüket, akkor telefon, tablet, laptop, stb. De ha inkább olvas vagy ilyesmi, akkor nyílván a könyvek. (bár a második a ritkább kategória)
2020. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém most egy fémkeresőt szeretne, de nagyon. :D
2020. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
61%

Azért nem mindegy,hogy milyen az érdeklődési köre.

Ha pl.:ha érdekli a számítástechnika,szeret számítógépeket szerelni stb.,akkor azért ne vegyél neki csillagászatos könyvet.

2020. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértettétek a kérdést. Az első és a harmadik válasza jó. Nem ajándékot keresek 12 éves gyereknek, hanem konkrétan az érdekel, minek örülnek, ha ajándékba kapják vagy maguk gyűjtik rá a pénzüket.
2020. jún. 24. 17:30
 6/21 anonim válasza:
100%

#5

Egy számítástechnikáért rajongó gyerek laptopnak vagy más kütyünek örülne.

Egy Harry Potter rajongó meg egy Harry Potteres cuccnak örülne.

A tudományokat érdeklő gyerek pedig egy olyan témájú tárgynak örülne.


Nem én értettem félre,de mindegy...

2020. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én konkrét dolgokra gondoltam. Példaul ti minek örültetek volna ennyi idősen?

Bocs, tudom, hogy hülyeén van megfogalmazva a kérdés. Magamból indulok ki, én ennyi idősen még simán legóztam, és meglepődve látom, hogy a mai gyerekek meg mind laptopot meg okostelefont akarnak.

2020. jún. 24. 17:45
 8/21 anonim válasza:
100%

Semmi baj,csak legközelebb jobban fogalmazd meg a kérdésedet,mert így eléggé félreérthető:)


Én magamból kiindulva,annyi idősen,egy kezdetleges/nem annyira drága mikroszkópnak örültem volna,de ez én vagyok,mások totál más dolognak örülnének.

2020. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami könyv és azt hiszem, akkor volt az MP4 es korszakom is
2020. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen LEGO-t szerettem volna a legjobban, de nem kaptam, ezért mindig az öcsém készleteivel játszottam.


Nagyon szerettem volna új társasjátékokat is. Meg Geomag-et. Posztereket, amiket soha nem raktam fel a falra, mert féltettem őket. Egy fotelt a szobámba. Könyveket minden mennyiségben. Vagy ami még jobb, könyvutalványt. Meg egy könyvre csatolható olvasólámpát. Különleges üveggolyókat. Filmes és más egyedi szalvétákat. Bármit, ami Harry Potter. Egy benti cicát. Egy ember méretű plüssállatot. Egy laptopot, és egy telefont. Egy faházat a kert végében. Egy profi távcsövet. Egy új íróasztalt. Egy könyvtárat a szomszédba. Egy strandot a másik szomszédba.


Van, amit megkaptam, van, amit nem. De ezt mind szerettem volna 12 évesen.


23/N

2020. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!