Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Minek örül, mire vágyik egy...

Minek örül, mire vágyik egy mai 12 éves?

Figyelt kérdés
Fiú is, lány is.

2020. jún. 24. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Én afrikai törpesünre vágytam, férjem pedig puncira xD
2020. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Lemaradt, hogy fiúnk PS4-et szeretne
2020. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Iphone 11 pro
2020. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha a fiamból indulok ki minden ami menő számítógépes cucc, menő youtuberek. Minden ami fortnite és pubg. Ha nem kellene enni inni csak a gépnél ülne. Neki hiába a könyv,. Vagy bármi. Segway, elektromos roller, drága telefonok.. 13 éves


11 éves lányom imád olvasni, minden jöhet ami Harry potteres. De rendes játékkal nem játszik már, nem is babázik. Olvas, gördeszkázik. Semmi más nem.érdekli.

2020. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Minek örülne egy 12 éves, aki fiú is meg lány is?

Hát leginkább annak, ha nem kétnemű lenne.

2020. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Én nagyon szerettem a Harry Potter, a Darkside, Balszernecse áradása, a Titkok A Lovecraft suliból és a ,,Pjotr Sztyepanovics Allihanov'' jellegű könyveket. Nem tudom mennyire vallhat az ilyen a te általad említett 12 évesekre. Meg szerettem és szeretem is a régebbi cuccokat mint a felhúzós lemezes versenyző autók, a Commodore 64, N64, régi Windows meg Linux stb. Én az ilyenekre vágytam, karácsonra pedig csak a könyveket kaptam meg a fent említettek közül. Jobban szeretem a gombos telefonokat is.
2020. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ok, tehát én ennyi idősen (ez amúgy 23 éve volt):


- minden, ami Harry Potter (mappák, füzetek, tollak, matricák...)

- minden, ami legó (ha Harry Potteres legó, az meg még jobb)

- Nintendo (akkoriban az volt a nagy szám, na... :D)

- könyvek, gyakorlatilag bármilyen regény

- görkorcsolya

- valami a biciklimhez (új kulacs, lakat, stb.)

- emlékkönyv (hú, akkoriban ez mekkora divat volt! Kéthavonta betelt egy)

- szép levélpapír és boríték (tele voltam német levelezőpartnerekkel, és persze nem lehetett csak sima papírra írni... :))

- kosárlabda

- tollas szett

- plüssök, babák (igen, még ekkor is)


Cserébe kislány létemre engem nem érdekeltek a ruhák, cipők, sminkek...

2020. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, igaz, akad, aki azt hiszi, hogy vicces a válaszával, közlöm nem az.


Igen, magamból indultam ki, én ennyi idősen mikroszkópot, teleszkópot, távcsövet, világító földgömböt, festőállványt, akváriumot vagy terráriumot benne állatokkal, rollert, magnót, Legót és szobába való kicsi szökőkutat szerettem volna.

2020. jún. 25. 10:11
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
könyv, sporteszköz, videójáték, ruházat, új bicaj, mobiltelefon, táblagép, édesség, egy új ágy....
2020. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

én ezeknek örültem 12 évesen:


könyvek, menőbb/minőségibb sport eszköz, ékszer, érdekes/egyedi radír, művész segédeszközök

2020. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!