Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a szüleimnek...

Mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit vegyek nekik, gondolkoztam közös ajándékon vagy külön de semmi nem jut az eszembe. Tavaly anya turmix gépet apa pedig órát kapott de idén nemtudom. Segítsetek légyszí!!
2020. nov. 26. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez talán most praktikus, amikor szüntelen takarítani kell:


robotporszívó.


[link]

2020. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de már van (:
2020. nov. 26. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Évekig paráztam minden évben a karácsonytól emiatt. Jaj, kinek mit. Aztán megvilágosodtam. A családdal megbeszéljük, hogy ki minek örülne, mire van szükség. Azért általában mindenkinek megvan minden szükséges már, ha pedig valami hiányzik, adja magát a dolog.

Barátokkal, tágabb családdal megbeszéltük, hogy felesleges az ajándékozás, inkább töltsünk időt együtt, az ajándékra szánt összegből menjünk el kirándulni, ebédelni, wellnessezni (oké, most ez nem játszik). De amikor már idegenektől kell kérdezgetni, hogy mit vegyél a szüleidnek, az megöli az egészet. Nem ciki megkérdezni szerintem. Sokkal többet ér egy olyan ajándék, amit az ajándékozott kiválaszt magának, mint ha random veszel valamit, amit talán soha nem fog rendesen kihasználni.

2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem tőlük de azt mondtak hogy nem kérnek semmit de én valamit azért szeretnék nekik meglepetseből mert ők is mindig vesznek nekünk a tesómmal és most hogy nekem is van rá pénzem én is szeretnék nekik meglepit
2020. nov. 27. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor hajrá! Te ismered őket. Ajándékutalvány is jó lehet, amit arra használhat fel, amire szeretné. De ha beírod netre, hogy karácsonyi ajándék ötletek, ezer oldalt fog kidobni, akik készültek az ilyen problémákra, hogy mire költsd el a pénzedet, ha nem tudod, mit szeretnél.
2020. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben egy szép karácsonyi díszt adok... A különlegesebbek sem olyan drágák és idővel szép emlékké válik, mert minden karácsonykor előkerül.
2020. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mi vettünk már tálakat, vagy ilyen süti állványt. Vagy jó ötlet a fondue készlet, vagy olyan párologtatós izé amibe gyümiket kell tenni és alágyújtasz mécsessel. Vagy csocsó :D poén tud lenni. Esetleg valami könyv.

pl. Dragomán Györgynek most jött ki a főzős könyve az szerintem egy tök jó lehet.

2020. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Esetleg ha szeretsz kreativkodni, sajat keszitesu ajandekot is adhatsz nekik. Pinteresten nagyon jo DIY dolgok vannak. Peldaul keszithetnel egy kis dobozt, amit kidiszitesz karacsonyira es abba tehetnel kis csokikat. Szerintem az edesseg mindig jo valasztas. :D
2020. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig az volt hogy hát ők nem kérnek semmit, de azért valamit mindig szerettem volna nekik adni.


Anyudnak: fürdősó, fürdőbomba, könyv, arcmaszk, gyertya, fotóalbum, határidőnapló, valami mintás maszk (az most sajnos aktuális is), valami élszer, mintás bögre, kávégép, smink, testápoló, szobanövény, szauna/edzőterem/masszázs bérlet, telefontok


Apukádnak: bögre, újság előfizetés, borotva, könyv, masszázs/edzőterem bérlet, csoki/desszert, valami csavarhúzókészlet vagy hasonló, ha szeret/szokott szerelni


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Milyen értékben gondolkozol? (amiket írtam mind megvannak 3-10000Ft-ból)

2020. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnenkinek a választ. Mivel közösen vesszük a testvéremmel így 10000-20000 Ft körül akarunk valami.
2020. nov. 30. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!