Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit fogtok adni a szüleiteknek...

Mit fogtok adni a szüleiteknek karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 12:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Mivel konkrét segítséget nem tudok nyújtani ezesetben, mert még nekem sincs ötletem, egyelőre azt tudom tanácsolni, amit én is teszek minden évben. Szánj rá több napot arra, hogy több időt töltesz velük, ha lehetséges, és próbálj meg minden információt magadba szívni. Probálj meg nem feltűnően dolgokra terelni a témát, persze négyszemközt, mert a harmadik fél mindig észreveszi, mit csinálsz! Én amúgy minden évben egy kicsi meg egy nagy ajándékot veszek, de persze nem kell túlzásokba esni az árakkal :) Van, amikor két héttel karácsony előtt tudom meg, mit kell beszereznem nekik, de van, hogy kézzel készített cuccot adok.
2020. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit egész pontosan. Megvan mindenük nekem is. Évek óta nem ajándékozunk hála az égnek. Max valami apróságot csinálok. Könyvjelzőt, karácsonyfadíszt ilyesmi. Anyukám meg süt mákos bejglit azt fogok kapni tőle.
2020. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom anyuja kap tusfürdőt és kocka tortaformát. Az apukája meg autó alkatrészt.

Az én anyum meg sütit és puszit (élményt szoktunk neki adni [pl. Színház], de idén kiesik).

2020. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Anyukámnak egy egyszerű polót, apukámnak is egy polót és egy papucsot

általában használati dolgokat veszünk, hiába 17 éves vagyok

De van hogy csak valami bonbont vagy ilyesmit.

2020. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Semmit. Anyám egyfolytában csk ordít velem stb... Apám nincs szóval ja. Ha adnák nekik valamit az egy kupac lósz.rt
2020. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyumnak egy könyvet vettem a kedvenc írójától, egy arcmaszkot, egy szájmaszkot, egy testápolót és egy könyvjelzőt csináltam, mert folyton szamárfülezi a könyveket.


Apukámnak egy bonbont, egy bögrét és egy kulcstartót.

2020. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon szupi csicsás retro fagyigépet vettem anyámnak. Más sajnos nem él már a közeli rokonságból.
2020. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!