Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Családnak Karácsonyi ajándékké...

Családnak Karácsonyi ajándékként mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van ket egyetemista tesom es persze a szuleim. Mind a negyuknek mar par eves telefonjuk van, rajuk ferne egy csere. Arra gondoltam, hogy mind a negyuknek megveszem a legujabb iPhone-t Karacsonyra. Apukam es a tesoim orulnenek azt tudom, anyukamat annyira nem hozna lazba egy uj telefon szerintem. Tudom, hogy nem szemelyre szabott egyedi ajandekok ezek, de attol meg lehet jo otlet? :/ vagy ez igy gaz lenne?


F25


2020. dec. 18. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod fizetni miért ne?
2020. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha van rá pénzed vedd meg, egy új telefonnak csak örülni lehet.
2020. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Enyém 550 ezer volt, neked kapásból van több mint két milliód ajándékra?

Ha minden vágyuk ez lenne azt mondom oké, de csak azért kiadni egy autó árát mert pár éves a telójuk, hát nem tudom, ha úsznék a pénzbe se biztos hogy ezt ajándékoznám.

2020. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A penz nem akadaly, a dilemma bennem amiatt van, hogy ezek szemelytelen ajandekok es en se adni se kapni nem szeretek szemelytelen ajandekokat. En toluk egy autot kapok, ami azert nem szemelytelen, mert egyedileg tervezett darabokbol en sajat magam allithattam ossze.
2020. dec. 18. 09:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni egyedileg tervezett telefontokokat. Bár már lehet ahhoz késő van, de próba szerencse. Idén hógömböket készítettem, nem nagy tétel és nem is sok idő, ráadásul egyedi.
2020. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Oké, jövőre ha személyes ajándékon fogok gondolkozni, akkor az egyedileg összeállított autó a lista első helyén fog landolni.

Ez olyan megható ajándék, hogy kicsordul egy könnycseppem, még olvasni is nehéz.

2020. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki imadja az autokat, annak igenis az :)
2020. dec. 18. 09:31
 8/13 anonim válasza:
89%
Néha nem értem a gazdag embereket.
2020. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy teljesen praktikus ajándék. Ha megteheted, miért ne?


Én is szeretem, ha egy ajándék hasznos, nem pedig porfogó, ami a szekrény mélyén végzi. Én is igyekszem hasznos ajándékokat összeválogatni.

2020. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem karácsonykor nincs túl nagy jelentősége a személyes ajándékoknak, tekintve az ajándékozottak számát, mert időigényes lenne mindenkinek egyéni ajándékért rohangálni. Ráadásul a telefon praktikus is, főleg a nálatok említett esetben, hogy többeknek megérett a cserére.

Személyes ajándékokat inkább születésnapokon lehet illő adni, az úgyis mindenkinek máskor van, nem egyszerre.

2020. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!