Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok, mit kaptatok a párotok...

Lányok, mit kaptatok a párotoktól karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom tudom nem ez a lényeg hanem h együtt legyünk stb, de én imádom hallgatni/olvasni ki miket kapott, főleg a párjától. De csak hogy ne szőrszál hasogatásnak tűnjön és a barátomtól egy sinsay-es mamuszt meg 2 párnahuzatot kaptam, Ő tőlem meg egy közös fotós egérpadot ^^ szóval nem kell csak a több százezres ajit leirni én imádok mindent olvasni
2021. jan. 7. 20:30
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Én egy közös bő pulcsit meg parfümöt és egy plüss rókát.

Én amit adtam neki az egy kézzel festett kép volt meg én is egy pulcsit adtam neki, de nem ugyan azt.

16l

2021. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pizsamát. Azt kértem. Egyébként az én párom nem egy nagy ajándékozó, szívesen megveszi, de mondani, célozni kell, mit szeretnék. Tőlem ő egy memóriahabos anatómiai párnát kapott. Közösen meg vettünk egy ágytakarót karácsonyra, mivel most költöztünk. Emiatt nem is vettünk nagy ajándékokat.

(Most így leírva kicsit vicces, hogy minden az alváshoz kapcsolódik😁).

2021. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Cicát!😻
2021. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Társasjátékot kértem. Neki meg springfieldben vettünk pulcsikat együtt, mert magának nem szeret venni, de amúgy szereti az új ruhákat. Ajándékot nagyon nehezen tud kitalálni, ezért mindig sorolom évközben az ötleteket. Jövőre fonalvezetőt kértem
2021. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem gáz, hogy én is tudom mit kérek már jövőre😂 bár azt meg is kell érni. Cicás válaszoló, mi szeptemberben költözünk össze, amint minden meglesz a házba nekünk is lesz egy cicánk🥰 remélhetőleg még idén
2021. jan. 8. 21:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem rám fonatkozik a cicás válaszoló megnevezés, de aztán rájöttem, hogy nem is írtam oda, pontosan milyen fonalvezetőt kértem

[link]

2021. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
21:43 igen amúgy szeretem :)
2021. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2019-ben cicás nyakláncot kaptam finom csokival, én pedig egy okos karkötőt vettem neki. 2020-ban annyira szrul álltunk, hogy vettünk egy kis finom alkoholt és iszogatva beszélgettünk hogy jövő karácsonyra mi mindent akarunk elérni miután jobb lesz a helyzet 😂
2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!