Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit jelent ha...

Szerintetek mit jelent ha pénzt kaptok a párotoktól karácsonyra?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy marhára lusta és figyelmetlen, esélyes hogy kicsit se érdekli a partnere.
2019. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Rosszat. Azt hogy nem ismer, nem tudja mit szeretsz, mi érdekel, mik a vágyaid.

Ha már, akkor is legalább egy vásárlási utalványig elmehetett volna, pénzt adni a párodnak szerintem nagyon gáz.

2019. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy rád bízza a döntést, és nem akar meglepni a 20. fülbevalóval, vagy egy neked nem tetsző parfümmel, vagy elcipelni egy hétvégére egy hotelbe lazítani, miközben neked azon jár az eszed, hogy honnan szerezz 200-at anyudéknak tüzelőre.


De ezt FÉRFIként írom.


A nők szerint az ilyen pasi bunkó, fantáziátlan, lusta, féreg, senki,...

2019. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Én nő vagyok, de egyetértek a 3-assal.

Elég gáz, aki a jószándékba is rosszindulatot lát bele. Lehet, hogy nem valami kreatív az illető, de pont ezért akarja, hogy te magad válassz valamit. De gondolom, ha hazaállítana a nem tetsző ruhával, parfümmel, zoknival, bögrével stb-vel, akkor meg azért szapulnák egyesek. Ahelyett, hogy felfognák, nem mindenki szeret vagy tud ajándékozni, sőt sokaknak ez csak nyűg, egy újabb megfelelési kényszer. És nem, nem ettő lesz sz.r ember, hanem attól, ha egyébként is bánt téged, nem érdekli, mi van veled.

2019. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

3!


Valóban, ugyanis ha a párom, akkor ismer engem, ismeri az ízlésemet, ergo olyan parfümöt vesz, amiről tudja, hogy szeretem és nem vesz fülbevalót, ha látja, hogy nem használok és miután kölcsönösen érdekeljük egymást és figyelünk is egymásra, tisztában van vele, ha a szeleimnek anyagi gondjai vannak

2019. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
#5 Nem mindenkinek van kiismerhető ízlése! Nekem nincs párom, de pl. amikor anyámnak szoktam ajándékot vásárolni, akkor nem tudom, hogy mondjuk milyen ékszert vegyek neki, mert az 500 forintos fából készült irtó giccses bizsutól kezdve a több tízezer forintos elegáns arany ékszerig mindenféle árú, stílusú, formájú, színű stb. ékszere van. Szóval nem az van, hogy csak egy típusút hordana, ezért aztán nem tudhatom, hogy az az egy, amit én kiválasztok neki majd tetszeni fog-e neki. Sokkal jobb, ha pénzt adok neki, amiből aztán ő kiválasztja magának azt, amelyiket utána hordani is fogja, mintha csak úgy vennék neki egyet, ami nekem tetszik, ő meg soha az életben fel nem venné, mert neki meg nem tetszik!
2019. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

6!


Akkor vagy nem ékszert veszek neki, vagy ha mindenképpen az ékszerhez ragaszkodok, akkor veszek neki egy ajandekkartyat.

2019. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen. Nem mindenki tud ajándékozni. Te ismered, te tudod, hogy ilyen típus vagy csak szarik rád.
2019. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy nem nő vagyok, és még mielőtt valaki butaságokat találgatna, a párom viszont az. :)

A lényeg, hogy én sem gondolok róla rosszat ez miatt. Eddig sem ment neki az ajándékozás, sosem tudott olyat venni ami tényleg hasznos vagy jó. Persze ez egyáltalán nem egyszerű dolog.

A lényeg, hogy nem haragszok vagy hasonló. Csak olyan üresnek érzem a dolgot. Talán ez jellemzi legjobban. Egy csokinak jobban örültem volna szerintem. Ez így

2019. dec. 27. 13:58
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki tehet arról, hogy nem mesélt eleget a párjának és nem ápolta úgy a kapcsolatot, ahogy azt szerette volna?


Így van. Mindketten. Nem. Egy ember irányítja a kapcsolatot, hanem kettő. Ha valami nem kóser, arról mindketten tehetnek.


Ha ezt még a párjával sem képes megbeszélni valaki, hanem az internet sötét bugyraiban keresi a választ a fel-nem-tett kérdéseire, annak nem lesz semmivel sem jobb a kapcsolata.


Ezt próbáld meg értelmezni és utána azzal beszélj, akivel szükséges lenne.

2019. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!