Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 3 napja gondolkodom már hogy...

3 napja gondolkodom már hogy mit adjak a barátomnak a születésnapjára. Valami olyasmi kéne ami 20.000 ft és 5.000ft között van. 14 éves lesz és nagyon adrenalin függő és olyasmit akarok neki adni ami ehez kapcsolódik. Esetleg valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 22:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
76%

Ezzel egyetértek, de hogyha egy fontos barátnak, az összegyűjtött zsebpénzéből vesz ajándékot? Nem biztos, hogy együtt vannak, lehet ez barátság is.

Lényeg, hogy nem az volt a kérdés, hogy mekkora értékben vegyen ajándékot, hanem hogy mit! Erre kéne válaszolni.

2021. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom 2000 Ft akart írni :) úgy logikusabb is. Szal 2-5 e között.

Sztem egy kulcstartó, vmi utazgatós naptár (biztos van ilyesmi már) vagy fali térkép, amin tudja jelölni, hogy hova utazgatott már (ha szeret utazni persze). Vicces póló pl Vigyázz, Adrenalinőrült felirattal... Húú am nehéz így, hogy nem tudunk a személyéről többet.

2021. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
66%

Sárkányrepülővel való élményrepülés például beleférhet a keretbe. Vagy ha valamilyen kézzel fogható dolgot akarsz, akkor jó lenne tudni, hogy milyen sportot űz/szeret, mert akkor ahhoz lenne érdemes venni valami felszerelést.


A válaszolókhoz:


1. Miért kell más zsebében turkálni? Semmi közötök hozzá, hogy milyen indíttatásból akar ennyit költeni, ahogy ahhoz sem, hogy miből engedheti meg magának. Fel tett egy normális kérdést, ha nem tudsz értelmes választ írni, inkább ne írj semmit.

2. 5-20 ezer forintos keretet írt. A mai árak mellett 5 ezer Ft egyáltalán nem sok pénz, ha valami értelmeset akar venni az ember a másiknak.

3. Attól, hogy neked sok pénz 5-20 ezer forint a másiknak lehet zsebpénz, ne magadból indulj ki, nem rólad szól a kérdés, és nyilván megválaszolni sem tudod, ha sokkot kapsz ennyi pénz elköltésének már a gondolatától is.

2021. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A sárkányrepülés szerintem is jó ötlet, bár nem tudom, hogy 14 évesen ki lehet -e próbálni, ahol én voltam, ott 16 volt a korhatár. Esetleg vannak ilyen helikopterezős városnéző utak Budapest felett, az is jó élmény lehet. :)
2021. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!