Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a páromnak a 30....

Mit vegyek a páromnak a 30. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A párom(férfi) jövő hónapban lesz 30 éves. Nagyon nehéz neki ajándékot találni, mivel mindene megvan. Ahányszor kérdem tőle mire vágyik mindig azt mondja semmire. Márkás órára gondoltam, de úgysem viselné,max 1-2 havonta 1x. Ékszereket nem hord, nem is szereti. Szóval fogalmam sincs. Playstation VR szemüvegre gondoltam, régebben említette, hogy szeretne egy olyat, viszont valamelyik nap mondtam neki, hogy vehetnénk egy olyat, kíváncsi voltam mit szólna hozzá, az volt a válasza felesleges, úgysem játszana vele úgy. Meg szerintem az nem is 30-ra való ajándék

2021. ápr. 19. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szervezhetnél neki egy kirándulást, vagy valamilyen alkalmat, hogy emlékezetessé tedd a szülinapját, és emellé valami apróságot. Gondoltam ha nem fogad el ajándékot akkor talán ennek örülne. Remélem segítettem :)
2021. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
5%
Egy jó ötlet süssd meg a kedvenc sütijét ,főzzd meg a kedvenc kajájat és utána sztirptizelj neki az felejthetetlen lesz a párod számára
2021. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltattam a fiúmnak születésnapi újságot, örült neki. :) Ki lehet választani, hogy milyen újságok cikkeit tegyék bele, a mi esetünkben a sport és autós témájú lapok domináltak, mivel őt az érdekli. Ha nem lett volna akkor már járvány, akkor élményvezetésre is befizettem volna. Neked is javaslok valami olyat, ami emlékezetes marad. Pasik közül sem mindenki őrül meg az autókért, de lövészet, helikopteres sétarepülés, baltadobálás mind jó lehet. Vagy elmenni vele a kedvenc csapata meccsére, amikor már megoldható (ez nyilván akkor igazán ajándék, ha nem fradista, hanem mondjuk Real Madrid szurkoló).
2021. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Épp valamelyik nap néztük a repülős kirándulást, egy kis repülés a városunk felett. Azt mondta arra szívesen elmenne, mivel még nem ültünk repülőn 😊 más nem nagyon jut eszembe sajnos.

Nehéz lenne neki sztriptízelni, mivel a szüleivel élünk egy háztartásban 😄

2021. ápr. 21. 02:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg wellnessre gondoltam, jó ötlet?
2021. ápr. 21. 15:55
 6/9 anonim válasza:
100%
Igen teljes mértékben az:)
2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a wellness is jó, ha szereti az ünnepelt :)
2021. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már majd lehet szabadon szálláshelyekre menni, akkor jó ötlet a wellness.

Sőt, ha szeretnéd igazán egyedivé tenni, akkor egy olyan házat kellene kibérelni - amiben csak ti lennétek, azaz nem kell osztozni idegenekkel rajta - és persze fel van szerelve egy infra szaunával, jacuzzival, esetleg medencével - vagy mindegyikkel - és máris megvan a romantikus - akár ruhamentes ;) - wellnessezés, és persze egy kicsit elszabadultok a szülőktől is. ;) Ilyenkor persze az étkezés kérdése nem olyan egyszerű (ahogy mondjuk egy szállodában ott lenne a félpanzió pl), de manapság már a házak/apartmanok nagy része fel van szerelve alapvető dolgokkal - és persze attól függ milyen városba/faluba mentek, de biztosan akadna vendéglő, pizzéria, stb, stb, ahol lehet enni.

2021. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk Csehországban a wellness jelenleg nincsenek zárva. És privát wellnesst néztem :)
2021. ápr. 22. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!