Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a páromnak (F)...

Mit vegyek a páromnak (F) szülinapjára? (Augusztus elején lesz)

Figyelt kérdés

Nem a szokványos ajándékokra gondoltam (bögre, könyv, parfüm...) Ezt a részleget teljesen kimeríettem. Azt vettem rajta észre, hogy nagyon örül azoknak az ajándékoknak, amik közel állnak hozzá, hozzám vagy mindkettőnkhöz. Tehát ami ténylegesen szívből jön.


Amit róla tudni kell:

Magas, hosszú barna haja van (metálos), verseket ír, klasszikus gitáron játszik, imád gáton üldögélni. Kedvence a Metallica.

Rólunk: 2 éve vagyunk együtt. Ami leginkább hozzánk köthető: fekete macska.


Időben kezdek keresgélni, nem szeretek utolsó héten/napokban kapkodni. Remélem elég infót adtam. Remélem tudtok segíteni.

Hülyéskedők légyszíves kíméljenek.


2018. júl. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Hát úgy néz ki, a legjobb ajándékot csak Te találhatod meg, azok alapján, amiket írtál.


Esetleg vehetnél neki egy egyedi készítésű füzetet/naplót neki, amin olyan kép van (meg írás a belselyében), ami biztos, hogy meghatja.

2018. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt hogy mennyi idos a bakkod
2018. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az információ zuhatagból az is kimaradt, hogy mennyit költenél erre az ajándékra?
2018. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass neki egy nyomtatott pólót, amin egy fekete macska mettalica-s pólóban gitározik gáton ülve
2018. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami egyedi pengető. Pl. egy fekete macskás :)
2018. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt vetted észre, hogy szívből jövő ajándékoknak örül, ezért megkérdezel idegeneket, hogy mi legyen az?


Vegyél neki élményt.

2018. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Vegyėl neki egy gátat. Sok völgyzáró gát van svájcban. Szėp környezetben vannak.
2018. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem a nyulakra van rákattanva, nyúlgát kilőve. Marad a macskagát.
2018. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!
2018. júl. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!