Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek páromnak szülinapjára?

Mit vegyek páromnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz a szülinapja de teljesen kifogytam az ötletekből . Annyit tudni kell róla hogy adrenalin őrült imád szörfözni nagyon sokat utazik, rally versenyekre jár .

Valamit ezzel kapcsolatban szeretnék tudtok valami jó ötletet ?



2019. júl. 24. 12:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Én a sajátomat elvittem élménylövészetre. Élvezte, szerintem ha valami élményre befizeted ami érdekli, annak örülni fog:)
2019. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ejtöernyös ugras.
2019. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tandem, skyward, szabaduló szoba
2019. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen tárgyra gondoltam mivel élményben eléggé sűrűn van része
2019. júl. 24. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En is imadok szorfozni, bar ehez eleg sokat kell utaznom. Ha magambol indulok ki en nagyon orulnek egy SUPnak, elevezgetni vele a Balatonon, Velencei tavon :) bar ebben nincs sok adrenalin, de szerintem kiraly, vizisport orulteknek tok jo:) bar nem olcso mulatsag
2019. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen anyagi keretre gondoltál, de egy olcsóbb kategóriás Go pro jó ötlet lehet, amivel meg tudja örökíteni az őrültségeit.. Persze ha szereti az ilyesmit.
2019. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tárgy: Metal Earth vagy UGEARS modell? Az UGEARS fa, nagyobb és látványosabb és semmi eszköz nem kell az összerakáshoz és minden modell mozogni is tud, eléggé látványosak. Meg még a sárkány is jó ajándék, lehet kapni a Decathlonban is több félét, valószínűleg élvezné a sárkányeregetést is.
2019. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen kifogytal, akkor gondolom legalabb 50 eves hazasok lehettek

egy focilabdat pl

2019. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!