Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tegyek az ajándék csomagba?

Mit tegyek az ajándék csomagba?

Figyelt kérdés
Németországból utazok haza és egy ajándék csomagot szeretnék adni egy hölgynek(kb 30e ft értékben). De igazság szerint fogalmam sincs mi számít itt olyan különlegességnek amit otthon nem vagy csak nehezen tud megvenni? Van esetleg egy pár ötletetek?
2021. máj. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nutella? Csokik? Mosószer?

Amit külföldről vettem, az mindig finomabb és jobb minőségű volt.

Attól is függ ki az akinek állítod össze az ajandekcsomagot.

2021. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak nem vagytok igen közeli kapcsolatban, a 30 ezer forintos keret már sértő lehet. Szerintem ma már nehéz olyan különlegességet találni, ami itt nem lenne. Az ajándékcsomagot ne ez alapján állítsd össze, hanem próbálj meg ráérezni arra, minek örülne.
2021. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Valami finom csoki, egy szép nagy cserepes virág, szép fotó album, esetleg parfűm, de azt nehéz eltalálni az ízlését ha nem ismered.

Készen is lehet kapni ajándék csomagokat, illatszercsomagokat is, de ezek elég személytelenek.

Hány éves a hölgy?

2021. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

A sorsom úgy hozta, hogy igencsak jó anyagi körülmények között élhetek. Mindenem megvan, amit csak szeretnék.

De ha egy harmincezres ajándékot csak a páromtól fogadnék el, akivel évek óta meghitt kapcsolatban vagyok. Más férfi esetében azt feltételezném, hogy ellenszolgáltatást vár érte.

Szerintem nem nagyon van már olyan dolog, ami itt ne lenne. De nem is ez a gond a válasszal, hanem az, neked kell tudni, milyen igényei vannak a hölgynek, minek örülne stb.

2021. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozza le a hozzászólókat,de nagyon idegesítő.

Amúgy nő vagyok. A hölgy kb 45 éves és nagyon sok mindenben segített nekem ezt szeretném meghálálni. Nem értem miért lenne sértő, de hagyjuk is. Vettem csokikat, különleges lekvárokat, italokat (kicsi kiszerelésben több fajtát), szószokat (hollandi stb). Még a drogéria jó ötlet, parfümöt nem hiszem hogy veszek de valami mást nézek.

2021. máj. 27. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfi kérdezőre gondoltam, nem nő-nőnek
2021. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jókat vettel szerintem. Esteleg ha sminkeli magát vehetnél egy jó palettát is, pl. Nars basic színek.


3-as vagyok.

2021. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!