Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Milyen virágot és ajándékot...

Milyen virágot és ajándékot adjak anyukámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés
az ajándékot elkészíteni lehessen saját kezűleg..
2013. márc. 28. 20:27
 1/6 anonim válasza:

egy szép tulipán

vmi saját kezűleg készített képeslap

2013. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sajnos ez így nem túl konkrét. Függ attól, hogy te milyen idős vagy, attól, hogy anyukád milyen személyiség, stb. Virágnak érdemes valami aktuálisat választani, elsősorban szerintem piacon, mert anyák napján eleve magasak a virágárak, hát még virágüzletben. Egy egyszerű csokornak, pár szál tulipánnak is lehet örülni, sőt! A saját készítésű ajándék jó ötlet. Én személy szerint sütnék neki valami finomat. Ha nem vagy konyhatündér, ilyenekkel akkor is próbálkozhatsz: [link]

Biztosan örülne neki :)

2013. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Karfiol.
2013. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Radiatorka Márijó válasza:
29%

Szia!


Egy olyan gyereket, akinek van fantáziája, esetleg lepd meg egy unokával.

2013. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van jó kézügyességed, barkácsolhatsz valamit. Gyöngyfűzés, matricafesték, bármi amihez kedvet érzel. Én egyik évben pl azt csináltam, hogy vettem hobbiboltban egy natúr, díszítetlen képkeretet, és mivel anyukám szereti a természetességet, pillanatragasztóval takrababbal teleraktam a képkeretet (persze bármi mással is lehet), és tettem bele egy tesókkal készült közös képet.
2013. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én csak a saját ötletemet tudom leírni, de hátha ihletadó... Vettem kreatív boltban három papírképkeretet, az enyémek virág formájúak /150 Ft volt darabja./ Azt tervezem a keretet ledecopauge-ozom, és különböző hosszúságú szalagra felkötöm őket, tetején egy szép masnival. A keretekbe belekerül az anyai nagyanyám fényképe, az anyukám fényképe, és az én fényképem!

Ehhez jön egy csokor virág, ami valószínű vegyes csokor lesz.

2013. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!