Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ovisoknak szeretnék ajándékoka...

Ovisoknak szeretnék ajándékokat készíteni. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Kb. 40-45 gyerek van ott és egy délutánom van rá, hogy ennyi ajándékot készítsek. Valami egyszerűre gondoltam, ami gyorsan megvan, de szeretik a gyerekek. Kis és középső és nagycsoportosok is vannak.

2021. jún. 30. 19:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Aha!

Ha ügyes a kezed, valami kis egyszerü hajtogatàst ajànlok, Amit akàr meg is taníthatsz nekeik. Leger külön pl. A fiúknak valami fiús -zsiráf vagy kígyó- a lànyoknak valami lànyos -viràg vagy cica-.

Ha ezt nem vàllalod be, készíthetsz egyedi könyvjelzöket is, a kisgyerek nevével pl.

Ha vàsàrolni szeretnél, Nagy sikert szoktak aratni az ilyen kis -müanyag tojàsból víz hatàsàra kibújó àllatok- amiket lànyoknak unikornisos, fiúknak dínós formàban is àrulnak.

Remélem tudtam segíteni.

2021. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pompomállatka?

A pompomok gyorsan megvannak, ragasztasz rájuk rezgős szemeket, tök cuki. Ha nagy sablonnal csinálod és színes fonalakkal vegyesen, még menőbb.

2021. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szélforgó. Tudod, az a nagyon egyszerű hurkapálcára tűzött, ami 4 vágással és 4 vágással megvan.

Szaladgálhatnak vele és közben forog a szélkerék...

2021. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*4 hajtással
2021. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettetek. Végül magam is az első válaszadó ötletére jutottam. Origamikat már csináltam régebben is. Csak nem ekkora darabszámban :D A többi ötlet is jó, csak itt vidéken nekem nem olyan egyszerű beszereznem rezgős szemeket például. Csinálok hajókat a fiúknak, a lányoknak meg pillangót. :)
2021. júl. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!