Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kisfiú babaváróra milyen...

Kisfiú babaváróra milyen ajándèk lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Az anyuka az egyik barátnőm.

#Babaváró, ajándék
2021. júl. 24. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Vigyel neki egy bodyt valami kedves, vicces felirattal.
2021. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Mivel a leendő anyukáknál nagyon kettő fajta szélsőség van ( mindennek is örül vagy konkrét elképzelése van róla, hogy mit lehet venni és mi végzi a kukában) szerintem érdemes megkérdezni.

Az én barátnőm pont a kettes kategória volt, aki kikötötte, hogy nem kér semmilyen pelenkát, mert még nem tudja, hogy mi fog passzolni a gyerek alkatához, nem kér cumit meg cumisüveget sem, ruhát pedig kizárólag átlapolósat, hogy ne kelljen bújtatni stb. Ő írt egy listát, amiről válogathattunk. Egyrészről kicsit abszurd az igények leadása, másrészről nem lehetett melléfogni és csak számára hasznos dolgokat kapott. Ha viszont nem szeretnéd megkérdezni akkor én az ajándékutalványt javaslom. Bababoltba pl Brendon, müllerbe, dm-be vagy rossmannba. Az minden leendő anyukának hasznos.

2021. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, majd úgy nevelik hogy hordja/használja.
2021. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!