Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Van olyan, aki már most...

Van olyan, aki már most készül karácsonyi ajándékkal? Ha igen, akkor kinek és mivel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
10. Akkor minek adsz mindenkinek ilyen könyvet?
2021. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert a mi családunkban szinte kötelező az ajándékozás, még ha éppen munkanélküli vagy és nincs mit enned akkor is kinéznek ha nem ajándékozol (igen tudom hogy undorító dolog) Úgyhogy évről évre szándékosan haszontalan/undorító dolgokat ajándékozok, és idén erre esett a választás.
2021. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok anyukámnak ajándékot venni. Nagyon messze lakunk egymástól és évente egyszer találkozunk. Akkor pótoljuk be a szülinapot, névnapot, karácsonyt, anyák napját.
2021. szept. 17. 21:10
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
nálam egyelőre még csak lista van nagyrészt, de a dedikált könyvek, a kontinensről kívüli importok már szervezés alatt. kézzelfoghatóan még csak az unokatestvéreim plüssállatai vannak meg, de azokat egész évben készítem (ez a hobbim)
2021. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Miután egyre több kar´csonnyal kapcsolatos dolgot reklámoznak (pl. utazási irodák) elkezdtem gondolkodni. Èdesanyámról egy csillag lesz elnevezve. Nos ez nem megy egyik pillanatról a másikra, tehát már elkezdet intézni.
2021. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Páromnak már most készülök családnak kb egy hónappal előtte szoktam.


Előbbire azért is, mert az évfordulónk is decemberben van.

Hát egyelőre annyit tudok, hogy kap egy illat gyertyát 😅

2021. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Én ilyenkor már simán megveszek amit tudok. Igyekszem október végéig befejezni a vásárlást.
2021. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Csakegysajt95 ***** válasza:
Én mindig decemberben szoktam vakarózni, hogy kinek mit érdemes adni 😂 és általában a rokonokat zaklatom, hogy a másiknak mit adjak, mert már egyre kevesebb ötletem van.. tipikusan az az ember vagyok akinek full nincs ötlete, de szeretne ajándékozni... Viszont úgy érzem ez karácsonykor nagyon erőltetett már. Írta valaki fentebb, sokkal jobb lenne ha itt is így lenne ha évközben kell valami, megoldanánk, de most így karácsonykor kötelezőszerűen.. :/ nem mindig akad normális ötlet.
2021. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nem árt, mert így nem marad le semmi, meg lehet mindent normal áron kapsz meg nem 1.5-szor annyiért.
2021. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!