Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hogyan készül szilveszterre?

Ki hogyan készül szilveszterre?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Vettem pár jó minőségű pezsgő (Asti Martini, Asti Cinzano).

Megvettem már a virslit is. Csak egy fajtát szeretek igazán, úgyhogy mindenképpen olyat akartam.

Van egy különleges ruhám, amit még tavaly vettem, de még sose volt rajtam. Azt hiszem, most fel fogom venni végre.

Tüzijátékozni nem szoktunk. Inkább nézzük másokét :)

2015. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
Én sok sok tüzijátékkal. Ha nem lenne tüzijáték akkor nekem az a nap is csak olyan lenne mint a többi :D
2015. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fú,én nagyon várom! A eggyik barátnőm nálam alszik és partyzunk egész este! De mint minden tűzijátékbolond én is elcseszem a pénzem 28 dikán Xd

Vettem rómaigyertyát 3 at,tornado,ilyen pillangó szerű,sikoly az mindenképp és meg csomó dolgot Xd mondjuk aki szeret ilyeneket vásárolni megérti hogy mi az a tornado,pillangó meg ezek :D.De még csomó konfettit ördögpatront meg ilyeneket vettem szóval :) 12/L

2015. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!