Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek a 19 éves fiú...

Mit vennétek a 19 éves fiú testvéreteknek karácsonyra, aminek mind a ketten hasznát veszitek? 21/L

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy hiába vennénk egymásnak ajándékot a tesómmal, egyikünk sem tudja, hogy mit adjon a másiknak. Ha ugyanabban az értékben veszünk valami személytelent, akkor olyan, mintha ki dobtuk volna a pénzt a nagy semmire. Ezért megegyeztünk, hogy közösen veszünk valami drágábbat, amit együtt tudunk használni, de nekem ötletem sincs, hogy mi lenne az. A játék lenne a legjobb megoldás, de halomban állnak nálunk a társasjátékok, ritkán játszunk velük. Videójátékot nem szeretne. Szóval ezek feleslegesek. Se ital, se édesség nem kell, ezek nem annyira értékesek. Olyat nem akarok, amit csak külön-külön tudnánk használni. Szerintetek?

2021. szept. 17. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy elsorolom az én bakancslistámat, ami nem egycsillióba kerül:

- hőlégballonozás

- ejtőernyőzés

- masszázsgép (van ilyen shiatzu cucc, mármint nekem nincs, de tudom, hogy lehet venni)

- a közelmúltig az volt egy okostévé (azt egy pokoli szerencse folytán ingyen tudtam szerezni, ráadásul 2021-es, idei modellt)

- házimozi rendszer

2021. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Csocsóasztal
2021. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!