Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem túl önző ez az ajándék...

Nem túl önző ez az ajándék ötlet, megfelel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a barátnőmnek direkt, külön írnék 5 novellát valamilyen témában, amit szeret, valahogy beköttetném és azt adnám neki valamilyen egzotikus csokival és egy kézmelegítővel együtt szülinapjára vagy karácsonyra (nincs messze a kettő).

Nem túl önző ez az ötlet, hogy saját novellák és huu.. (igen szoktam novellákat írni) ?

Ti örülnétek ilyen ajándéknak?



2021. nov. 1. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a novellákat, és tudja, hogy te jókat írsz akkor jó ötlet.

Én személy szerint szeretem a csokit, kesztyűt, és a könyveket, örülnék a novellának is, hiszen szívből jött ajándék.

2021. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon örülnék ezeknek, főleg a novelláknak. Ha ő is szeretek a művészetet biztosan értékelni fogja. És szerintem biztos nem önző, hiszen ezzel biztosan sokat fáradoznál a barátnődért.
2021. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kedves ötlet
2021. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én imádnám *.* (az egyik kedvenc ajándékom egy profilkép, amit direkt nekem rajzolt egy barátom) (ez is kicsit ilyen, hogy igen, hülyén hangzik, hogy kapok ajándékba egy képfájlt, de sokszor az ilyen dolgok jóval többet érnek, mint a huszadik "legjobb barát" feliratú bögre)
2021. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
86%

A kérdés, hogy ő örülne-e neki.


Szeret olvasni? Szereti a novellákat? Olvasott már Tőled valamilyen művet? Ha igen, annak milyen volt a fogadtatása?


Bevallom őszintén, én nagyon szeretek olvasni és szívesen olvasnám pl. a párom novelláit, de azt nem a saját születésnapi ajándékomként szeretném olvasni, hanem mindenféle ünnepnapok nélkül, "csak úgy", ha azzal megtisztel, akár egy "szürke hétköznap" megszínesítéseként.


Szóval ötletként szuper, de nem szülinapra. Az szóljon szerintem csak a Másik félről.

2021. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene.
2021. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!