Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Saját készítésű ajándék...

Saját készítésű ajándék tippek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy idén a szüleimnek (46, 48) és a tesómnak (fiú, 16), meg a páromnak (férfi, 34) saját készítésű dolgot szeretnék adni. Valami olyan, ami kreatív. Jól tudok rajzolni, festeni, a kézügyességem is viszonylag jó. Például venni valami alapanyagot, és én magam dekorálnám ki? Ötleteket várok :) Valami apróság is elég lenne, amit nem túl bonyolult elkészíteni.

2021. nov. 11. 13:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzátenném, hogy horgolni, kötni nem tudok.
2021. nov. 11. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Textil festékkel póló, vagy bevásárló szatyor?

Könyvjelző?

Mit szeretnek?

2021. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képkeret, kerámi bögre, anyagból valmi, ékszeres doboz, emlékkönyv..stb ezek jutottak eszembe
2021. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En paromtol egyszer egy naptarat kaptam (o keszitette) a kozos kepeinkkel, en pedig sajat keszitesu fotoalbumot adtam neki. Tavaly csoki es bounty likort csinaltam a csaladnak, kis csatos uvegekbe toltve, azokra pedig cuki masnit kotottem (mi szeretjuk nagyon, el is fogyott hamar). Esetleg lehet kupon fuzetet csinalni (pl. adsz egy jo masszazst, ilyesmik)
2021. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszönöm! :)
2021. nov. 12. 07:34
 6/8 anonim válasza:
Esetleg egy te magad készítette társasjáték, ahol te írod a sztorit és a játékszabályokat is? Nekem ez nagyon izgalmas lenne.
2021. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam mágnest zsugorkából, festettem és könyvjelzőt készítettem. Ezt így a páromnak, anyuméknak is valszeg a festés marad.


Karkötő, kulcstartó, ékszer, kitűző stb.

2021. nov. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mézeskalács ház? Vagy egyéb személyes figura szépen kidíszítve cukormázzal?

Telefontok egyedi mintával amit te tervezel, vagy te fested rá (pl alkoholos filccel, vagy átlátszó tok belső oldalára stb)

Házi szörp csinos üvegben amit kifesthetsz üvegfestékkel

2021. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!