Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nincs ajándék ötletem karácson...

Nincs ajándék ötletem karácsonyra a szüleimnek.. ti mit szoktatok a szüleitteknek karácsonyra venni?..

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Apámnak mikor még élt: horgászújság és nagy tábla mogyorós milka.

Anyumnak minden évben ugyanazt veszem: pici zsebnaptár, toll, különleges csoki.


Így legalább nem kell sokat gondolkoznom rajta és biztos azt kap amit szeretne.

2021. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Parfüm

Robotgép, mixer

Színházjegy

2021. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Mindketten egy egy drága dolgot kapnak, apukám nike melegítőt, anyum prada parfümöt
2021. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem is lesz karacsony. Gyun a virus.
2021. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Attól függ mire van szükségük. Ha több tízezer forintos műszaki cikkre, akkor összefogunk tesómékkal és azt kapják. Ha épp nem kell semmi, akkor egy pár ezer forintos ajándék csomagot kapnak (csoki, tusfürdő, kávé).
2021. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy ez alatt, dolgozó aktív 50est vagy 80 éves nyugdíjast kell érteni.



Takaró amit sálként is hordhat


Könyv utalvány, színház jegy, koncert jegy


Jó minőségű alkohol, pl whiskey, bor


Masszázs olaj, fürdő só, ilyen spa kosár


Piknik kosár, tányérral, csészével, termosszal, pléddel


Meleg mamusz, ami nem csúszik


Minőségi kötő fonál


Gyapjú zokni

2021. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
61%

A mi családunk sose tartotta ezt az ajándékozós hülyeséget hála égnek. A férjemmel egymás közt megbeszéltük a kezdeményezésemre, hogy mi sem. Év közben úgyis megveszünk magunknak mindent ami kell.

Csak anyósoméknál van ajándékozás, a párom kedvéért elviselem.... De alig várom, hogy lemenjen a szenteste, hazaérjünk, és már csak egymással legyünk itthon.

2021. nov. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha szükségük van valamire, akkor azt. Ha nincs szükségük semmire, akkor meg semmit. Ez az év többi napjára is vonatkozik
2021. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

A nem ajándékozást azért jóelőre le kell beszélni, én pl már októberben elkezdtem vásárolni, hogy több hónapra essen a költség.


Így pár nappal December előtt már szerintem bunkóság ezzel előhuzakodni, mert ha ő már megvette neked amit szán, te meg nem veszel semmit az milyen már?

2021. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
9 miért, milyen? Döntsük el, hogy adni vagy kapni akarunk. Utóbbi esetben beszéljünk ajándék barterröl, úgy transzparens
2021. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!