Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a szüleimnek karácso...

Mit adjak a szüleimnek karácsonyra? Póló nyomtatáson gondolkodtam, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Még soha nem adtam nekik karácsonyra ajándékot és most szeretnék. Kicsit bajban vagyok, mert nem sok jó ötletem van.


Azon gondolkodtam hogy 4 pólóra (kistesó, szülők és én) rányomtatom egy közös képünket és a pólók hátuljára valamilyen feliratot mint például #1-es számú: főnök, #2: az igazi főnök (anyukám), a tesómét és az enyémet még nem sikerült kitalálnom...

Szerintetek ez jó ötlet?

Van valakinek bármilyen jópofa ajándékötlete? Vagy más tipp a feliratokra?



2021. dec. 2. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a póló nem a jó ötletnől valo, csak szólok
2021. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szüleidet fizesd be valamire. Mondjuk egy vacsi vagy mozi. Tesódéknak meg legó vagy valami.
2021. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van valami más ötleted helyette?:( Amúgy miért nem?
2021. dec. 2. 17:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ #2-es!
2021. dec. 2. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem aranyos ötlet a póló. Bár, ha az a cél, hogy utcára is felvegyétek, akkor én valami minimalistább rajzot tennék rá, ami jelképezi egyszerűen a családodat.

Mondjuk vennék alapul egy ehhez hasonló rajzot: [link]

A személyes jegyeik alapján megváltoztatnám a hajukat esetleg ruhát tennék rájuk és az lenne az alap. És minden ruhánál kiemelém vastagon azt a karaktert, akinek adom.

De ez csak egy ötlet. Ha családi pólót akarnék valahogy így csinálnám. Szerintem ez is elég személyes.

2021. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!