Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra apunak?...

Mit adjak karácsonyra apunak? Nincs hobbija. Semmi ötletem sincs.6-8 ezer Ft között gondolkodom, de nemigazán vannak ötleteim.

Figyelt kérdés
Ezermester.. Szerszámai vannak azt nem tudok venni. Kozmetikai dolgokat már unom.. Azt nem szeretnék.. JA és saját készítésű dolgot sem szeretnék adni.. kÖszönöm a válaszokat! 15L

2014. nov. 8. 15:41
 1/7 Nevermind30 válasza:
100%
Amikor apunak először vettem mozijegyet, elmentem vele és teljesen oda volt a gyönyörűségtől. Jó volt látni, ahogy örül, pedig kicsit régivágású. A másik egy filléres dolog, de idáig minden nem prűd ismerősnek bejött, az a "Leszarom tabletta". Kis műanyag doboz, benne szőlőcukor, kívül pedig egy csomó nevettető hülyeség ráírva. Kínain lehet ilyet kapni.
2014. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 katta25 válasza:
100%

[link]


Nekem ez nagyon bevált. Sok szép dolog van itt :)

Egyedi, szülők imádják és 6-8-ezer forintba belefér!

2014. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gravírozott flaska/cigarttatárca?
2014. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tusfürdőt
2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Kávéfőző,karóra,ing,nyakkendő,irattartó,pénztárca,autóstáska,könyv.
2014. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
palack jó bort
2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még ötletelek, de lehet ezek között lesz a befutó! :) megy a zöld pacsi.
2014. nov. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!