Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti általában mikor (az év...

Ti általában mikor (az év mely szakaszában) kezdtek el először komolyabban gondolni (esetleg elméletben tervezgetni) a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én tegnap gondoltam idén először "komolyabban" a karácsonyra. Reggel felkeltem, megnéztem a naptárat, s rádöbbentem, hogy 2 hét és itt a szeptember, az ősz. Egyből a karácsony jutott eszembe és gondolkodni kezdtem az ünneppel kapcsolatost leendő teendőkben és a tervekben.


Igaz, még 4 hónap hátravan az ünnepekig, de azért durva belegondolni, hogy mindjárt vége a nyárnak (úgy érzem, mintha tegnap lett volna az iskolában a tanévzáró), és rohamosan közeledünk a karácsony, illetve az év vége felé...



2019. aug. 22. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Október
2019. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
mar kb. 2-3 honapja az eszembe van, meg ugy alapból is szabadsag tervezésnél
2019. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Mivel már október végén a pofámba nyomják a karácsonyi dekorációkat, így elég nehéz később gondolni rá.

Igazából mire odajut az idő, hogy mindjárt karácsony, én nagyon beleunok az egészbe és csak azt várom, hogy vége legyen.

Az ideális készülődés az adventi időszakban kellene, hogy elkezdődjön, de hát ugye az üzlet az üzlet....

Amúgy az ajándékokon, karácsonyfán, díszítésen előtte hétnél hamarabb nem gondolok, mert már iszonyat megutálom az egészet jóval előbb.

2019. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múlt héten jutott eszembe melóhelyen, mivel leteltek a nyári szabadságok (illetve én vagyok az utolsó aki most szabin van haha), kérdeztem váltótársamat hogy ő hogyan tervezi a két ünnep közötti részt.


Plusz tegnap éjjel szörfölgettem neten, és találtam jó sok kvízt (imádom őket), amik nagy része az ünnepekről szólt, és már el is terveztem hogy milyen gyümölcskenyeret fogok sütni karácsonyra.


De komolyabban csak november körül kezdek vele foglalkozni.

Neten vásárolok sokszor, így hagyni kell időt hogy biztosan megérkezzenek az ajándékok.

2019. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először megjelennek a karácsonyi cuccok a boltokban, szóval úgy november elején kb., már eszembe jut, mert kikerülhetetlen. De korainak tartom, nem szeretem, hogy olyan korán már elkezdik ezt a karácsonyozást nyomatni mindenhol. Tervezgetni, gondolkozni rajta nagyjából december elejétől szoktam.
2019. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Ma már csak fájdalom az ünnep. Gyerekek miatt muszáj hogy picit elviselhetőbb legyen nekik. Amilyen későn csak lehet. December közepén.
2019. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma jutott eszembe komolyabban, de mar a heten, multheten is fel-felmerult.

Inkabb az ajandekok miatt jut eszembe. Sok jo ajandekotletet latok, amit szivesen megvalositanek. Viszont nincs alkalom ra. Most a karacsony van legkozelebb, idom is van meg.(Unokaocsemnek egy tobb honapos projekt lesz az ajandeka:D).

Nagyon szeretek igy tervezgetni, szoval sokszor eszembe jut:))

2019. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
51%
December 24-én :)
2019. aug. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%
Úgy értem, már akkor agyalok a következő éven, nem úgy, hogy az utolsó napon kezdem
2019. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Október. Október-november megveszem az ajándékokat. Decemberben csak élvezem a hangulatot.
2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!