Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Elmondjam nekik, hogy megvette...

Elmondjam nekik, hogy megvettem az ajándékot, vagy ne?

Figyelt kérdés

Anyum már 1 hónapja célozgat az ilyen ütögetős masszírozó gépre.


Nekem sikerült 1 hete kb beszereznem egy olcsóbbat, ami 1-2 funkcióval kevesebb, mint amit ő és apám nézett, viszont sokkal, de sokkal olcsóbb volt annál. Szóval semmi más különbség nincs benne a max 2 funkció hiányon kívül.


Apummal voltunk bevásárolni, és látott egy ilyen gépet ott, viszont mondtam neki, hogy ne vegye meg,mert rendeltem anyának. Szerintem nem hallotta meg, mert csak azután mondott le róla, hogy megnézte az árát.


Aztán anyám is mondta, hogy lehet rendel egyet, mondtam neki, ne rendeljen.



Ma megint felhozták és nem tudom, hogy elmondjam-e nekik. Szeretném, ha meglepetés lenne, viszont semmi értelme, ha megveszik a 2 funkcióval többet, mikor vettem egyet - mármint, hogy az "enyém" lesz értelmetlen.


Visszaküldeni meg nem tudom, mert nincs meg a számla - (tudom, ügyes vagyok xd)



2021. dec. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg nekik, hogy hiába rakják rá, hogy akciós, karácsony előtt minden drágább. Viszont utána meg szórnának ki mindent, januárban olcsóbb lenne. A december nem egy spórolós ünnep, várjanak vele jövőre, mert tuti lesz akkor ténylegesen akciós.
2021. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha meg is veszik ők is,az se nagyon nagy probléma,mert legalább lesz egy tartalék rögtön helybe,ha a másik elromlana.
2021. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Apádnak szólj, amikor egyedül van, ö majd megooldja, hogy ne legyen megrendelve
2021. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Az kicsit sem gyanús, hogy sokkal, de sokkal olcsóbb volt? Valószínűleg vettél egy ócska kacatot a normális helyett... Szép ajándék lesz.
2021. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 kipróbáltam amúgy, és jól működik :)
2021. dec. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!