Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy 22 éves srác vajon örülne...

Egy 22 éves srác vajon örülne egy barátnője által festett vászon képnek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, régebben említette hogy szeretne a falra egy képet, de azóta nem hallottam tőle. Egy olyan képet festenék neki ami hozzánk és a kapcsolatunkhoz illik. Én biztos örülnék neki, de ez most nem rólam szól, viszont nem tudom hogy egy srác egy ilyet mennyire értékelne. Nyilván páromat nem kérdezhetem meg mert egyből leesne neki. Tudom, hogy minden ember más de talán tudtok néhány véleményt mondani segítségképp.

2021. dec. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos örülnék, rólam barátnőm rendszeresen készít ceruzával / szénnel akt képeket, mivel képzőművészetire jár.
2021. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez egyedi ötlet szerintem,nekem bejön,én nagyon-nagyon boldog lennék ha kapnék egy festményt a barátnőmtől,és azt szeretném hogy őt saját magát ábrázolja.
2021. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na most nagy mosolyt csaltatok az arcomra. :D Örülök, hogy ez a véleményetek. Akkor nem vetem el az ötletet.
2021. dec. 8. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan lány vagyok, de a barátom biztosan nagyon örülne neki. Kár, hogy nem tudok rajzolni :D
2021. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is tetszene egy szép tájkép.
2021. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akit ismerek és fest, annak mindig totál meghatódik a barátja, kinn is van a szobájában az összes képe.
2021. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!